Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
callback [2017/09/18 15:23]
misa [Callback na pevnou linku nebo do budky]
callback [2017/09/18 15:35] (aktuální)
misa [Callback na pevnou linku nebo do budky]
Řádek 50: Řádek 50:
 Dva způsoby objednání callbacku si ukážeme na příkladu. Jste v zahraničí a chcete se vyhnout roamingovým poplatkům svého mobilního operátora za příchozí hovor od naší ústředny: Dva způsoby objednání callbacku si ukážeme na příkladu. Jste v zahraničí a chcete se vyhnout roamingovým poplatkům svého mobilního operátora za příchozí hovor od naší ústředny:
   - __**callback na pevnou linku nebo budky**__ (např. pevná linka v hotelovém pokoji)   - __**callback na pevnou linku nebo budky**__ (např. pevná linka v hotelovém pokoji)
-       * pošlete SMS ve tvaru [PIN]#​[ODKUD]#​[KAM] na číslo 773 08 08 30 -> ODKUD uvedete číslo pevné linky v hotelovém pokoji nebo budky v zahraničí,​ KAM je číslo, se kterým chcete spojit. Čísla je nutno zadávat v mezinárodním formátu.+       * pošlete SMS ve tvaru [PIN]#​[ODKUD]#​[KAM] na číslo 773 08 08 30 -> ODKUD uvedete číslo pevné linky v hotelovém pokoji nebo budky v zahraničí,​ KAM je číslo, se kterým chcete spojit. Čísla je nutno zadávat v mezinárodním formátu ​s nulami na začátku (ne s plus).
        * pokud se v zahraničí připojíte někde zdarma na wifi, můžete si ve svém uživatelském rozhraní [[https://​www.odorik.cz/​ucet/​nastaveni_volani.html?​nastaveni_podmenu=callback&​callback_podmenu=preset|přednastavit callback]] až budete znát číslo pevné linky nebo budky. ​        * pokud se v zahraničí připojíte někde zdarma na wifi, můžete si ve svém uživatelském rozhraní [[https://​www.odorik.cz/​ucet/​nastaveni_volani.html?​nastaveni_podmenu=callback&​callback_podmenu=preset|přednastavit callback]] až budete znát číslo pevné linky nebo budky. ​
 ==== Callback na zahraniční SIM kartu ==== ==== Callback na zahraniční SIM kartu ====
 
callback.txt · Poslední úprava: 2017/09/18 15:35 autor: misa