Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
cenik_doplnkovych_sluzeb [2018/04/02 15:53]
root [Volání ze zahraničí - Roaming]
cenik_doplnkovych_sluzeb [2018/04/12 14:48] (aktuální)
root [Data]
Řádek 137: Řádek 137:
 ^Nepovinná aktivace LTE \\ pro aktuální kalendářní měsíc^ 10.0 ^ 10.00 ^ ^ ^ ^Nepovinná aktivace LTE \\ pro aktuální kalendářní měsíc^ 10.0 ^ 10.00 ^ ^ ^
  
-Data lze využít vždy do konce aktuálního kalendářního měsíce. <​del>​Po vyčerpání dat se rychlost internetu sníží na 16 - 20 Kbit, ale další data nejsou účtována.</​del>​ **V noci z 20.5. na pondělí 21.5.2018 bude v rámci přechodu na novou platformu zrušena možnost čerpat data sníženou rychlostí po vyčerpání balíčku.** Po vyčerpání balíčku budou data úplně zastavena, je možné data přikoupit, koupit jiný balíček, nebo přepnout na účtování po kB. +Data lze využít vždy do konce aktuálního kalendářního měsíce. <​del>​Po vyčerpání dat se rychlost internetu sníží na 16 - 20 Kbit, ale další data nejsou účtována.</​del>​ **V noci z 14.5. na 15.5.2018 bude v rámci přechodu na novou platformu zrušena možnost čerpat data sníženou rychlostí po vyčerpání balíčku.** Po vyčerpání balíčku budou data úplně zastavena, je možné data přikoupit, koupit jiný balíček, nebo přepnout na účtování po kB. 
  
 Po nebo i před vyčerpáním datového balíčku je možné další data dokoupit za ceny o  10 Kč nižší, než je cena původních balíčků. Data je možné dokupovat opakovaně a to i ihned za sebou, množství dat se tak sčítá. Přikoupená data lze využít jen do konce aktuálního kalendářního měsíce. Pokud se Vám datový balíček povedlo výrazně přečerpat sníženou rychlostí 16 kbit, doporučujeme další data nedokupovat,​ ale zakoupit balíček nový. Tím se vyhnete započítání přečerpaných dat. Po nebo i před vyčerpáním datového balíčku je možné další data dokoupit za ceny o  10 Kč nižší, než je cena původních balíčků. Data je možné dokupovat opakovaně a to i ihned za sebou, množství dat se tak sčítá. Přikoupená data lze využít jen do konce aktuálního kalendářního měsíce. Pokud se Vám datový balíček povedlo výrazně přečerpat sníženou rychlostí 16 kbit, doporučujeme další data nedokupovat,​ ale zakoupit balíček nový. Tím se vyhnete započítání přečerpaných dat.
 
cenik_doplnkovych_sluzeb.txt · Poslední úprava: 2018/04/12 14:48 autor: root