Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
cenik_doplnkovych_sluzeb [2018/08/27 14:55]
root [Data]
cenik_doplnkovych_sluzeb [2018/08/27 17:12] (aktuální)
misa [Data]
Řádek 139: Řádek 139:
 Data lze využít vždy do konce aktuálního kalendářního měsíce. Po vyčerpání balíčku budou data úplně zastavena, je možné data přikoupit, koupit jiný balíček, nebo přepnout na účtování po kB.  Data lze využít vždy do konce aktuálního kalendářního měsíce. Po vyčerpání balíčku budou data úplně zastavena, je možné data přikoupit, koupit jiný balíček, nebo přepnout na účtování po kB. 
  
-Po nebo i před vyčerpáním datového balíčku je možné další data dokoupit za ceny o  10 Kč nižší, než je cena původních balíčků. Data je možné dokupovat opakovaně, ale nespotřebované dokupy je možné mít jen dva. Množství dat se tak sčítá. Přikoupená data mají sice platnost 30 dní, ale jako výhodu to lze využít jen výjimečně. Aby přikoupená data bylo možné využít i během následujícího kalendářního měsíce je třeba nezměnit hlavní balíček, ke kterému byla data dokoupena a mít již spotřebovaný hlavní balíček.+Po nebo i před vyčerpáním datového balíčku je možné další data dokoupit za ceny o  10 Kč nižší, než je cena původních balíčků. Data je možné dokupovat opakovaně, ale nespotřebované dokupy je možné mít jen dva. Množství dat se tak sčítá. Přikoupená data mají sice platnost 30 dní, ale jako výhodu to lze využít jen výjimečně. Aby přikoupená data bylo možné využít i během následujícího kalendářního měsíceje třeba nezměnit hlavní balíček, ke kterému byla data dokoupenaa mít již spotřebovaný hlavní balíček.
  
 ^ Dokoupené množství dat ^ cena vč. DPH \\ do 1.12.2017 ^ cena vč. DPH \\ od 1.12.2017^ omezení ^ ^ Dokoupené množství dat ^ cena vč. DPH \\ do 1.12.2017 ^ cena vč. DPH \\ od 1.12.2017^ omezení ^
 
cenik_doplnkovych_sluzeb.txt · Poslední úprava: 2018/08/27 17:12 autor: misa