Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
cenik_doplnkovych_sluzeb [2019/05/29 17:37]
misa [Ceník doplňkových služeb Odorik.cz]
cenik_doplnkovych_sluzeb [2019/10/14 16:56] (aktuální)
misa [Další doplňkové služby]
Řádek 59: Řádek 59:
   * Tento typ účtování je poskytován pouze firmám a nelze ho nárokovat. Každá žádost je posuzována individuálně. U každého takového případu jsou z bezpečnostních důvodů nastaveny limity měsíční útraty.   * Tento typ účtování je poskytován pouze firmám a nelze ho nárokovat. Každá žádost je posuzována individuálně. U každého takového případu jsou z bezpečnostních důvodů nastaveny limity měsíční útraty.
  
-| Administrativní poplatek za platbu v hotovosti na pobočce České pošty, pokud zákazník nepoužije službu Supercash ​| 40 Kč * | +| Administrativní poplatek za platbu v hotovosti na pobočce České pošty | 40 Kč * | 
-  * Na poštách je možné využít platbu Supercash (je nutné mít od nás kartičku s čárovým kódem vydávanou zdarma) - v tomto případě platí poplatek za platbu 10 Kč zákazník přímo na místě a žádné další poplatky za způsob platby nejsou účtovány. ​Pokud ale zákazník ​nepoužije službu Supercash, ale vloží na poště peníze přímo na náš bankovní účet (např. prostřednictvím vkladového formuláře číslo 90), bude mu od nás dodatečně účtován administrativní poplatek 40 Kč (stržením z kreditu), ve kterém jsou zahrnuty zvýšené administrativní náklady se zpracováním takovéto platby a také je přeúčtován bankovní poplatek, který banka v tomto případě účtuje nám. Bohužel nemůžeme tento poplatek dotovat a doporučujeme si pořídit naši dobíjecí kartičku a raději na poštách ​využívat ​platbu ​pomocí Supercash.+  * Pokud zákazník vloží na poště peníze přímo na náš bankovní účet (např. prostřednictvím vkladového formuláře číslo 90), bude mu od nás dodatečně účtován administrativní poplatek 40 Kč (stržením z kreditu), ve kterém jsou zahrnuty zvýšené administrativní náklady se zpracováním takovéto platby a také je přeúčtován bankovní poplatek, který banka v tomto případě účtuje nám. Bohužel nemůžeme tento poplatek dotovat a doporučujeme si pořídit naši dobíjecí kartičku a raději ​dobíjet přes Sazku (nelze ale na poštách). 
 + 
 +| Administrativní poplatek za platbu ​v hotovosti na pobočce Raiffeisenbanky | 29 Kč * | 
 +  * Pokud zákazník vloží na pobočce Raiffeisenbanky peníze přímo na náš bankovní účet, bude mu od nás dodatečně účtován administrativní poplatek 29 Kč (stržením z kreditu), ve kterém je přeúčtován bankovní poplatek, který banka v tomto případě účtuje nám (kromě toho, že nějaký poplatek zaplatí zákazník přímo v bance při hotovostním vkladu). Bohužel nemůžeme tento poplatek dotovat a doporučujeme platit převodem na účet.
 ===== Služby virtuálního mobilního operátora ===== ===== Služby virtuálního mobilního operátora =====
  
Řádek 219: Řádek 222:
  2) Podepsat {{:​dodatek_ke_smlouve.pdf|dodatek ke smlouvě}}, kde se zavážete k tomu, že případný vzniklý záporný kredit uhradíte do třiceti dnů. V tom případě si můžete aktivovat roaming neomezeně podle svého uvážení.  2) Podepsat {{:​dodatek_ke_smlouve.pdf|dodatek ke smlouvě}}, kde se zavážete k tomu, že případný vzniklý záporný kredit uhradíte do třiceti dnů. V tom případě si můžete aktivovat roaming neomezeně podle svého uvážení.
 Podepsaný dodatek můžete legalizovat na poště (poplatek 30 Kč) a poslat obyčejným dopisem, nebo podepsat a odevzdat na naší pobočce. Podepsaný dodatek můžete legalizovat na poště (poplatek 30 Kč) a poslat obyčejným dopisem, nebo podepsat a odevzdat na naší pobočce.
 +
 +Vybraný typ roamingu si nastavíte po přihlášení v uživatelském rozhraní, když v záložce "​linky"​ kliknete na dané mobilní číslo, tím se dostanete do jeho nastavení, a tam si roaming dole povolíte.
  
 === Zóna 1 - Evropa - země EU a EEA od 15.6.2017 === === Zóna 1 - Evropa - země EU a EEA od 15.6.2017 ===
 
cenik_doplnkovych_sluzeb.1559144227.txt.gz · Poslední úprava: 2019/05/29 17:37 autor: misa