Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
cenik_doplnkovych_sluzeb [2019/07/02 07:22]
misa [Volání ze zahraničí - Roaming]
cenik_doplnkovych_sluzeb [2019/08/26 21:27] (aktuální)
misa [Další doplňkové služby]
Řádek 59: Řádek 59:
   * Tento typ účtování je poskytován pouze firmám a nelze ho nárokovat. Každá žádost je posuzována individuálně. U každého takového případu jsou z bezpečnostních důvodů nastaveny limity měsíční útraty.   * Tento typ účtování je poskytován pouze firmám a nelze ho nárokovat. Každá žádost je posuzována individuálně. U každého takového případu jsou z bezpečnostních důvodů nastaveny limity měsíční útraty.
  
-| Administrativní poplatek za platbu v hotovosti na pobočce České pošty, pokud zákazník nepoužije službu Supercash ​| 40 Kč * | +| Administrativní poplatek za platbu v hotovosti na pobočce České pošty | 40 Kč * | 
-  * Na poštách je možné využít platbu Supercash (je nutné mít od nás kartičku s čárovým kódem vydávanou zdarma) - v tomto případě platí poplatek za platbu 10 Kč zákazník přímo na místě a žádné další poplatky za způsob platby nejsou účtovány. ​Pokud ale zákazník ​nepoužije službu Supercash, ale vloží na poště peníze přímo na náš bankovní účet (např. prostřednictvím vkladového formuláře číslo 90), bude mu od nás dodatečně účtován administrativní poplatek 40 Kč (stržením z kreditu), ve kterém jsou zahrnuty zvýšené administrativní náklady se zpracováním takovéto platby a také je přeúčtován bankovní poplatek, který banka v tomto případě účtuje nám. Bohužel nemůžeme tento poplatek dotovat a doporučujeme si pořídit naši dobíjecí kartičku a raději na poštách ​využívat platbu pomocí Supercash.+  * Pokud zákazník vloží na poště peníze přímo na náš bankovní účet (např. prostřednictvím vkladového formuláře číslo 90), bude mu od nás dodatečně účtován administrativní poplatek 40 Kč (stržením z kreditu), ve kterém jsou zahrnuty zvýšené administrativní náklady se zpracováním takovéto platby a také je přeúčtován bankovní poplatek, který banka v tomto případě účtuje nám. Bohužel nemůžeme tento poplatek dotovat a doporučujeme si pořídit naši dobíjecí kartičku a raději ​dobíjet přes Sazku (nelze ale na poštách).
 ===== Služby virtuálního mobilního operátora ===== ===== Služby virtuálního mobilního operátora =====
  
 
cenik_doplnkovych_sluzeb.txt · Poslední úprava: 2019/08/26 21:27 autor: misa