Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Poslední revize Obě strany příští revize
dyna-a50-wifi-telefon [2013/09/23 12:30]
jkment [Odorik wifi telefon]
dyna-a50-wifi-telefon [2013/09/23 12:38]
jkment [Odorik wifi telefon]
Řádek 3: Řádek 3:
 WiFi telefon je přednastaven pro volání přes odorik.cz za nejnižší internetové ceny. Telefon Dyna má výdrž baterie cca 2 hodiny hovoru nebo 8 hodin v pohotovostním stavu. Telefon se zapíná a vypíná dlouhým stiskem pravého červeného tlačítka. Pokud telefon nepoužíváte,​ tak jej vypněte, prodloužíte tak výdrž baterie. WiFi telefon je přednastaven pro volání přes odorik.cz za nejnižší internetové ceny. Telefon Dyna má výdrž baterie cca 2 hodiny hovoru nebo 8 hodin v pohotovostním stavu. Telefon se zapíná a vypíná dlouhým stiskem pravého červeného tlačítka. Pokud telefon nepoužíváte,​ tak jej vypněte, prodloužíte tak výdrž baterie.
  
-Výše kreditu se zjišťuje vytočením čísla 00 (nula nula).+Výše kreditu se zjišťuje vytočením čísla 0000 (nula nula nula nula)
 + 
 +Rychlé kontakty Odorik je nutné vytáčet např. **01** místo **1**. Telefon má totíž svých vlastních 10 rychlých voleb a pokud se zadá pouze 1, telefon vytáčí v něm uloženou rychlou volbu. Po vytočení **01** se vytočí rychlá volba Odorik číslo **1**.
  
 === Nastavení WiFi připojení === === Nastavení WiFi připojení ===
Řádek 49: Řádek 51:
   - přidání do phonebooku položku **Kredit** (číslo *0) na zjištění výše kreditu ​   - přidání do phonebooku položku **Kredit** (číslo *0) na zjištění výše kreditu ​
    
- 
 ===== Odkazy ===== ===== Odkazy =====
  
 
dyna-a50-wifi-telefon.txt · Poslední úprava: 2016/01/12 17:18 autor: misa