Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
eshop:d-link_dph-541 [2015/08/14 17:36]
misa [Vyběr SIP účtu]
eshop:d-link_dph-541 [2015/08/14 17:36] (aktuální)
misa [Známé potíže]
Řádek 52: Řádek 52:
   * Pokud používáte tento telefon, nepoužívejte na stejné lince ve stejnou dobu jiný telefon. (běžně to sip.odorik.cz podporuje) Tedy vyhraďte telefonu vlastní linku, jinak hrozí různé záhady.   * Pokud používáte tento telefon, nepoužívejte na stejné lince ve stejnou dobu jiný telefon. (běžně to sip.odorik.cz podporuje) Tedy vyhraďte telefonu vlastní linku, jinak hrozí různé záhady.
   * Pokud dám redial (vytoč znovu volané číslo), je místo původního čísla vytočen jakýsi nesmysl.   * Pokud dám redial (vytoč znovu volané číslo), je místo původního čísla vytočen jakýsi nesmysl.
-  * Telefon doporučujeme používat jen pro odchozí hovory nebo po dobu, kdy očekáváte příchozí hovor a vždy jej v mezičase vypnout. Jinak je třeba každý den dobíjet baterii a nebo ještě lépe mít telefon trvale (pokud zrovna nevoláte) v nabíječce. Obecně výdrž wifi telefonů není dobrá - pro vyloženě domácí využití jsou lepší telefony DECT.+  * Telefon doporučujeme používat jen pro odchozí hovory nebo po dobu, kdy očekáváte příchozí hovora vždy jej v mezičase vypnout. Jinak je třeba každý den dobíjet baterii a nebo ještě lépe mít telefon trvale (pokud zrovna nevoláte) v nabíječce. Obecně výdrž wifi telefonů není dobrá - pro vyloženě domácí využití jsou lepší telefony DECT.
   * Neskladujte telefon ve vybitém stavu.   * Neskladujte telefon ve vybitém stavu.
  
 
eshop/d-link_dph-541.txt · Poslední úprava: 2015/08/14 17:36 autor: misa