Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
eshop:nokia_303_asha [2013/05/17 12:49]
robert
eshop:nokia_303_asha [2015/05/19 11:49] (aktuální)
misa
Řádek 1: Řádek 1:
-====== Nokia 303 Asha ======+====== Nokia 303 Asha - JIŽ SE NEVYRÁBÍ ​======
  
 <​html><​hlava></​html>​Mobilní telefon má **velmi kvalitní zvuk** ​ a to při všech způsobech volání: <​html><​hlava></​html>​Mobilní telefon má **velmi kvalitní zvuk** ​ a to při všech způsobech volání:
Řádek 12: Řádek 12:
  
 Má kvalitní českou quertz klávesnici (tedy se podobným rozložením kláves jako počítač),​ přitom je malý, lehký a pohodlný. Telefon nabízí velmi **jednoduché nastavení a používání**. Dotykový displej je velmi příjemné používat. Má kvalitní českou quertz klávesnici (tedy se podobným rozložením kláves jako počítač),​ přitom je malý, lehký a pohodlný. Telefon nabízí velmi **jednoduché nastavení a používání**. Dotykový displej je velmi příjemné používat.
- 
-Součástí dodávky je tištěný návod v češtině, sluchátka (špunty) pro poslouchání hudby i telefonování a nabíječka. USB kabel pro připojení k počítači není součástí balení a je třeba jej koupit zvlášť. (není ale nezbytně nutný) 
- 
-Námi prodávané telefony Nokia pochází z oficiální distribuce pro ČR, oproti šedému dovozu (telefony bývají levnější) to obnáší následující výhody: 
-  * quertz klávesnice je potištěna českými znaky 
-  * nebude problém s uplatňováním záruky v ČR. 
-  * nebude problém s upgradem firmwaru na novější verzi - šedí dovozci řeší absenci české klávesnice nahráním neoficálního firmware, který ale zjevně nejde upgradovat. Potištění klávesnice pak nesedí se znaky, které se píší. V případě šedého dovozu případným upgradem firmwaru přijdete nejen o možnost psát české znaky, ale telefon poté nemusí umět vůbec česky. (moje osobní zkušenost) 
- 
- 
- 
  
 Další informace: Další informace:
- 
  
 [[:​nokia_s40_wizard_odorik|Návod pro nastavení zabudovaného SIP klienta pomocí Odorik wizardu]] [[:​nokia_s40_wizard_odorik|Návod pro nastavení zabudovaného SIP klienta pomocí Odorik wizardu]]
Řádek 31: Řádek 20:
  
 [[http://​forum.odorik.cz/​viewtopic.php?​f=14&​t=599|Naše zkušenosti a zkušenosti zákazníků Odorik.cz s tímto telefonu na fóru]] [[http://​forum.odorik.cz/​viewtopic.php?​f=14&​t=599|Naše zkušenosti a zkušenosti zákazníků Odorik.cz s tímto telefonu na fóru]]
- 
-Telefon se vyrábí v barvě grafitové, červené a bílostříbrné. Uveďte preferovanou barvu, konečné rozhodnutí nám řeknete do telefonu, když Vám zavoláme. Máte-li zájem, můžeme telefon dodat za stejnou cenu ve variantě se slovenskou klávesnicí. Jazyk telefonu (menu) lze změnit v nastavení telefonu, klávesnice ale vždy zůstává podle potisku na klávesách. 
  
  
 
eshop/nokia_303_asha.txt · Poslední úprava: 2015/05/19 11:49 autor: misa