Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Poslední revize Obě strany příští revize
eshop:platba_a_doprava [2015/08/05 16:37]
misa [Platba při zaslání poštou a prostřednictvím Zásilkovny]
eshop:platba_a_doprava [2015/08/05 16:39]
misa [Doprava]
Řádek 22: Řádek 22:
   * SIM karty (do třech kusů) lze zaslat obyčejným dopisem za 15 Kč nebo doporučeným dopisem za 47 Kč (více než tři kusy nelze zaslat obyčejným dopisem)   * SIM karty (do třech kusů) lze zaslat obyčejným dopisem za 15 Kč nebo doporučeným dopisem za 47 Kč (více než tři kusy nelze zaslat obyčejným dopisem)
   * Zboží bude odesláno Českou poštou - služba [[http://​www.ceskaposta.cz/​cz/​sluzby/​baliky/​cr/​balik-do-ruky-id36476/​|balík do ruky]] (poštovné a balné 120 Kč včetně DPH)   * Zboží bude odesláno Českou poštou - služba [[http://​www.ceskaposta.cz/​cz/​sluzby/​baliky/​cr/​balik-do-ruky-id36476/​|balík do ruky]] (poštovné a balné 120 Kč včetně DPH)
-  * Zboží si můžete nechat zaslat pomocí služby zasilkovna.cz na některou z jejích poboček (viz zde http://​www.zasilkovna.cz/​kontakty-na-pobocky),​ kde si ji potom vyzvednete. V tomto případě je poštovné a balné 60 Kč. Tento způsob dopravy zatím nabízíme v testovacím režimu.+  * Zboží si můžete nechat zaslat pomocí služby zasilkovna.cz na některou z jejích poboček (viz zde http://​www.zasilkovna.cz/​kontakty-na-pobocky),​ kde si ho potom vyzvednete. V tomto případě je poštovné a balné 60 Kč. Tento způsob dopravy zatím nabízíme v testovacím režimu.
  
 Pokud objednáváte jen jedno zařízení nebo drobnou položku jako rozdvojku, může být pro Vás výhodnější se poohlédnout,​ jestli danou věc neprodává i Váš oblíbený obchod poblíž Vašeho bydliště za podobnou cenu a bez poštovného. Pokud objednáváte jen jedno zařízení nebo drobnou položku jako rozdvojku, může být pro Vás výhodnější se poohlédnout,​ jestli danou věc neprodává i Váš oblíbený obchod poblíž Vašeho bydliště za podobnou cenu a bez poštovného.
 
eshop/platba_a_doprava.txt · Poslední úprava: 2018/02/01 09:48 autor: misa