Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
eshop:siemens_gigaset_a510ip_cz [2015/07/22 11:46]
root
eshop:siemens_gigaset_a510ip_cz [2015/12/17 13:25] (aktuální)
root
Řádek 14: Řádek 14:
  
   * grafický podsvícený displej (barvu lze nastavit), uvidíte číslo volajícího   * grafický podsvícený displej (barvu lze nastavit), uvidíte číslo volajícího
-  * možnost si do sluchátek [[http://​www.gigaset.com/​lp/contactspush.html|nahrát kontakty pomocí speciální aplikace]] pro [[https://​play.google.com/​store/​apps/​details?​id=com.gigaset.contacts|Android]] a Iphone+  * možnost si do jednotlivých ​sluchátek [[http://​www.gigaset.com/​hq_en/cms/​support/​downloads/​quicksync.html?​__lang=en_HQ|nahrát kontakty pomocí speciální aplikace ​pro PC]] pro [[https://​play.google.com/​store/​apps/​details?​id=com.gigaset.contacts|Android]] a Iphone.
   * handsfree - můžete zapnout hlasitý poslech   * handsfree - můžete zapnout hlasitý poslech
   * možnost [[http://​www.odorik.cz/​w/​prepojovani|přepojování hovorů]] a konference   * možnost [[http://​www.odorik.cz/​w/​prepojovani|přepojování hovorů]] a konference
-  * běžné dobíjecí baterie ve sluchátku 2xAAA (jsou součástí dodávky, když jim skončí životnost, lze levně koupit nové)+  * běžné dobíjecí baterie ve sluchátku 2xAAA (jsou součástí dodávky, když jim skončí životnost, lze levně koupit nové) ​Výdrž těchto sluchátek na baterii v porovnání s  jiným DECT sluchátky není moc dobrá.
   * podporuje import a export kontaktů ve formátu vcard    * podporuje import a export kontaktů ve formátu vcard 
   * **bohužel nemá nastavitelný jitter buffer** - tedy pokud Váš [[http://​www.odorik.cz/​w/​internet|internet kolísá]] ve směru download o více jak 50 ms (dobré prověřit, obzvláště to hrozí, pokud jste připojení přes Wifi - pozor může se měnit v čase). V tom případě může být lepší si koupit něco jiného (v podstatě libovolné jiné zařízení - všechny ostatní VoIP telefony i adaptéry dynamicky jitter buffer mají), funkčně podobný je např. přístroj [[http://​voip-telefony.heureka.cz/​panasonic-kx-tgp500b01/​|Panasonic KX-TGP500B01]]. Tento bod se týká jen několik procent uživatelů,​ většina připojení k internetu větší výkyvy nemá.   * **bohužel nemá nastavitelný jitter buffer** - tedy pokud Váš [[http://​www.odorik.cz/​w/​internet|internet kolísá]] ve směru download o více jak 50 ms (dobré prověřit, obzvláště to hrozí, pokud jste připojení přes Wifi - pozor může se měnit v čase). V tom případě může být lepší si koupit něco jiného (v podstatě libovolné jiné zařízení - všechny ostatní VoIP telefony i adaptéry dynamicky jitter buffer mají), funkčně podobný je např. přístroj [[http://​voip-telefony.heureka.cz/​panasonic-kx-tgp500b01/​|Panasonic KX-TGP500B01]]. Tento bod se týká jen několik procent uživatelů,​ většina připojení k internetu větší výkyvy nemá.
 
eshop/siemens_gigaset_a510ip_cz.txt · Poslední úprava: 2015/12/17 13:25 autor: root