Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
eshop:usb_zvukova_karta [2014/08/01 19:16]
root
eshop:usb_zvukova_karta [2015/05/19 11:29] (aktuální)
misa
Řádek 8: Řádek 8:
 USB zvuková karta umožňuje plynulé nastavení citlivosti mikrofonu podle konkrétních podmínek. USB zvuková karta umožňuje plynulé nastavení citlivosti mikrofonu podle konkrétních podmínek.
  
-Doporučujeme každému, ​jehož ​kvalita hovorů z počítače není úplně ideální.+Doporučujeme každému, ​pokud kvalita hovorů z počítače není úplně ideální.
  
-USB zvuková ​ karta Vám  určitě pomůže, pokud můžete vyloučit následující též časté negativní vlivy:+USB zvuková karta Vám určitě pomůže, pokud můžete vyloučit následující též časté negativní vlivy:
  
-  * Je váš [[:​internet| internet kvalitní]] ? Testujte v době kdy to zlobí ! +  * Je váš [[:​internet| internet kvalitní]]?​ Testujte v doběkdy to zlobí! 
-  * Používáte sluchátka s mikrofonem ? Vyhnete se ozvěnám a budete dobře a stále stejně slyšet. +  * Používáte sluchátka s mikrofonem? Vyhnete se ozvěnám a budete dobře a stále stejně slyšet. 
-  * Máte vhodně nastavenou citlivost mikrofonu ? Často mají lidé překřičený mikrofon a myslí si, že nejsou slyšet.+  * Máte vhodně nastavenou citlivost mikrofonu? Často mají lidé překřičený mikrofon a myslí si, že nejsou slyšet.
  
  
 
eshop/usb_zvukova_karta.txt · Poslední úprava: 2015/05/19 11:29 autor: misa