Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
fring [2011/08/17 12:13]
andrey [Postup instalace a nastavení]
fring [2016/01/12 17:21]
misa [Zjištění údajů potřebných pro nastavení]
Řádek 1: Řádek 1:
 ====== Nastavení aplikace Fring ====== ====== Nastavení aplikace Fring ======
  
-Aplikace Fring slouží mimo jiné k internetovému telefonování z mobilního telefonu - buď prostřednictvím wifi nebo prostřednictvím 3G GSM.+Aplikace Fring slouží mimo jiné k internetovému telefonování z mobilního telefonu - buď prostřednictvím wifinebo prostřednictvím 3G GSM.
  
 Výhodou je její nezávislost na tom, zda daný typ mobilu má vestavěnou podporu pro VoIP nebo ne. Nevýhodou je její ne úplně ideální integrace v telefonu. Výhodou je její nezávislost na tom, zda daný typ mobilu má vestavěnou podporu pro VoIP nebo ne. Nevýhodou je její ne úplně ideální integrace v telefonu.
Řádek 7: Řádek 7:
 ===== Zjištění údajů potřebných pro nastavení ===== ===== Zjištění údajů potřebných pro nastavení =====
  
-Přihlaste se do uživatelského rozhraní na [[http://​ucet.odorik.cz/​nastaveni_volani.html?​nastaveni_podmenu=internet&​internet_podmenu=jiny|Návody a nastavení ​→ Volání z internetu → Volání z libovolného programu, VoIP telefonu nebo adaptéru]]+Přihlaste se do uživatelského rozhraní na [[http://​ucet.odorik.cz/​nastaveni_volani.html?​nastaveni_podmenu=internet&​internet_podmenu=jiny|Průvodce nastavením ​→ Volání z internetu → Nastavení linky]]
  
  
-V tabulce uvidíte údaje potřebné pro nastavení Vašeho mobilu a u položky **Protokol SIP je neaktivní** ​stiskněte na odkaz **aktivovat** (pokud již není aktivní).+V tabulce uvidíte údaje potřebné pro nastavení Vašeho mobilu a u položky **Protokol SIP je neaktivní**, klikněte na odkaz **aktivovat** (pokud již není aktivní).
  
 Úspěšné přihlášení přes protokol SIP uvidíte v tabulce přihlášených SIP zařízení. ​ Úspěšné přihlášení přes protokol SIP uvidíte v tabulce přihlášených SIP zařízení. ​
 
fring.txt · Poslední úprava: 2016/01/12 17:21 autor: misa