Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
odorik_callback_a_gxp2200 [2015/05/18 12:47]
misa [Změna způsobu výběru kontaktu z adresáře]
odorik_callback_a_gxp2200 [2015/05/18 12:48] (aktuální)
misa [Používáme Odorik callback]
Řádek 59: Řádek 59:
  
 ===== Používáme Odorik callback ===== ===== Používáme Odorik callback =====
-Vždy když chceme aplikaci Odorik callback na telefonu Grandstream GXP 2200 použít, musíme aplikaci manuálně spustit. V tomto typu zařízení totiž není možné zachytávat odchozí hovory, protože volání probíhá trochu jiným způsobem na rozdíl od mobilních telefonů nebo tabletů. Toto je bohužel jediné omezení.+Vždykdyž chceme aplikaci Odorik callback na telefonu Grandstream GXP 2200 použít, musíme aplikaci manuálně spustit. V tomto typu zařízení totiž není možné zachytávat odchozí hovory, protože volání probíhá trochu jiným způsobem na rozdíl od mobilních telefonů nebo tabletů. Toto je bohužel jediné omezení.
  
   * **Spustíme aplikaci** Odorik callback, najdeme ji mezi ostatními aplikacemi po tapnutí na symbol čtverečků dole na výchozí obrazovce (ploše):   * **Spustíme aplikaci** Odorik callback, najdeme ji mezi ostatními aplikacemi po tapnutí na symbol čtverečků dole na výchozí obrazovce (ploše):
 {{:​gxp2200_12.png|}} {{:​gxp2200_12.png|}}
-  * Nastavenou aplikaci **přepneme do požadovaného režimu** tapnutím na symbol A/B/C v pravo nahoře.+  * Nastavenou aplikaci **přepneme do požadovaného režimu** tapnutím na symbol A/B/C vpravo ​nahoře.
   * **Vybereme kontakt** tapnutím na Vybrat kontakt **nebo zadáme telefonní číslo** volaného.   * **Vybereme kontakt** tapnutím na Vybrat kontakt **nebo zadáme telefonní číslo** volaného.
   * **Zahájíme volání** nebo objednáme **callback** (podle aktuálního režimu aplikace) tapnutím na zelené tlačítko:   * **Zahájíme volání** nebo objednáme **callback** (podle aktuálního režimu aplikace) tapnutím na zelené tlačítko:
 
odorik_callback_a_gxp2200.txt · Poslední úprava: 2015/05/18 12:48 autor: misa