Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Následující verze
Předchozí verze
Následující verze Obě strany příští revize
odorik_telefon_nastaveni_mikrofonu_a_reproduktoru [2014/09/30 17:19]
petra vytvořeno
odorik_telefon_nastaveni_mikrofonu_a_reproduktoru [2015/05/18 12:52]
misa [Nastavení reproduktorů]
Řádek 27: Řádek 27:
 \\ \\
  
-Nepoužíváte-li sluchátka ale reproduktory,​ nebo je-li Vaše zvuková karta špatně nastavena, je možné, že po zakliknutí „Test mikrofonu ozvěnou“,​ uslyšíte divné dunění. To znamená, že vaše nastavení zvuku není optimální. Ztlumte citlivost mikrofonu (bude pak možná nutné mluvit více do mikrofonu) a ztlumte též reproduktory. Dejte mikrofon dále od reproduktorů až dunění ustane. Ideální je použít sluchátka s mikrofonem. Pokud se dunění nejste schopni zbavit, můžete testovací režim vypnout zrušením zaškrtnutí „Test mikrofonu ozvěnou“. Volaná osoba však bude pravděpodobně slyšet svoji vlastní ozvěnu a nebude s hovorem spokojena.+Nepoužíváte-li sluchátka ale reproduktory,​ nebo je-li Vaše zvuková karta špatně nastavena, je možné, že po zakliknutí „Test mikrofonu ozvěnou“,​ uslyšíte divné dunění. To znamená, že vaše nastavení zvuku není optimální. Ztlumte citlivost mikrofonu (bude pak možná nutné mluvit více do mikrofonu) a ztlumte též reproduktory. Dejte mikrofon dále od reproduktorů až dunění ustane. Ideální je použít sluchátka s mikrofonem. Pokud dunění nejste schopni zbavit, můžete testovací režim vypnout zrušením zaškrtnutí „Test mikrofonu ozvěnou“. Volaná osoba však bude pravděpodobně slyšet svoji vlastní ozvěnu a nebude s hovorem spokojena.
  
 ===== Nastavení reproduktorů ===== ===== Nastavení reproduktorů =====
 Pomocí šoupátka si nastavíte hlasitost reproduktorů tak, abyste zabránili nežádoucím rušivým vlivům. Pomocí šoupátka si nastavíte hlasitost reproduktorů tak, abyste zabránili nežádoucím rušivým vlivům.
  
-Pokud volaný slyší svoji ozvěnu i když jsou reproduktory vypnuty (nebo jsou zapnuty ale je odpojen mikrofon), je to nejspíše špatným nastavením zvukové karty. (Jak se dostat k nastavení pro Win XP: Tlačítko Start dole na liště. Spustit … **sndvol32** OK), Hledejte šoupátko „směšovač/​mixer“. Není-li šoupátko „směšovač“ přítomno, zvolte menu „Možnosti“→„Vlastnosti“ a zde pozaškrtávejte vše a projděte všechny nabízené alternativy). Vypněte v nastavení zvukové karty volbu „mixer“/​„směšovač“. Tato nesmyslná volba, je-li zapnuta, míchá sluchátka s mikrofonem přímo v kartě.+Pokud volaný slyší svoji ozvěnui když jsou reproduktory vypnuty (nebo jsou zapnuty ale je odpojen mikrofon), je to nejspíše špatným nastavením zvukové karty. (Jak se dostat k nastavení pro Win XP: Tlačítko Start dole na liště. Spustit … **sndvol32** OK), Hledejte šoupátko „směšovač/​mixer“. Není-li šoupátko „směšovač“ přítomno, zvolte menu „Možnosti“→„Vlastnosti“ a zde pozaškrtávejte vše a projděte všechny nabízené alternativy). Vypněte v nastavení zvukové karty volbu „mixer“/​„směšovač“. Tato nesmyslná volba, je-li zapnuta, míchá sluchátka s mikrofonem přímo v kartě.
  
 <wrap left round info 60%> <wrap left round info 60%>
 
odorik_telefon_nastaveni_mikrofonu_a_reproduktoru.txt · Poslední úprava: 2018/10/25 10:31 autor: root