Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

odorik_telefon_nastaveni_programu [2014/09/30 17:23] (aktuální)
petra vytvořeno
Řádek 1: Řádek 1:
 +===== Nastavení programu Odorik.exe =====
 +<WRAP group>
 +<WRAP half column>
 +{{:​interni:​petra:​odorikexenastaveni.png?​|}}
 +</​WRAP>​
  
 +<WRAP half column>
 +  - rozklikněte položku u mikrofonu a vyberte zařízení,​ které budete používat (např. vestavěný mikrofon v notebooku nebo mikrofon se sluchátky)
 +  - proklikem na položku se dostanete přímo do nastavení zvukové karty ve Vašem zařízení
 +  - vyberte reproduktory,​ které budete používat rozkliknutím položky u reproduktoru (např. vestavěné reproduktory v notebooku nebo přímo sluchátka)
 +  - rozklikněte položku kodeků a vyberte vhodný kodek podle datové náročnosti (máte na výběr z 5 kodeků, jsou dobře popsány dle specifikace použití)
 +  - zde si můžete uložit PIN, abyste se do programu nemuseli vždy přihlašovat PINem (vhodné v případě, kdy používáte odorik telefon na svém PC jen Vy a nikdo jiný nemá přístup. Aby Vám někdo neprotelefonoval kredit!). Máte zde také možnost zaškrtnout,​ že chcete odorik telefon spustit při spuštění Vašeho PC.
 +  - pokud máte nějaký problém, zkuste se podívat na podrobný návod zde na naší wiki. Pokud jste nenalezli řešení Vašeho problému na naší wiki nebo [[http://​forum.odorik.cz/​viewforum.php?​f=16|na fóru]], nahlašte nám svůj problém (nejlépe s podrobným popisem problému).
 +</​WRAP>​
 +</​WRAP>​
 
odorik_telefon_nastaveni_programu.txt · Poslední úprava: 2014/09/30 17:23 autor: petra