Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
odoriktelefon-podrobne [2015/07/24 12:33]
misa
odoriktelefon-podrobne [2019/11/20 11:25] (aktuální)
jkment [Řešení problémů]
Řádek 83: Řádek 83:
   * **nejde mi spustit odorik.exe** --> možná jste prováděli úpravy v PC nebo Váš firewall zablokuje přístup na internet. Nejrychlejším řešením je původní ikonku smazat (přesunout do koše) a stáhnout si Odorik.exe znovu. Postupujte podle návodu výše, jak povolit Odorik telefon přes firewall.   * **nejde mi spustit odorik.exe** --> možná jste prováděli úpravy v PC nebo Váš firewall zablokuje přístup na internet. Nejrychlejším řešením je původní ikonku smazat (přesunout do koše) a stáhnout si Odorik.exe znovu. Postupujte podle návodu výše, jak povolit Odorik telefon přes firewall.
   * **nejde volat na žádná čísla, začne vytáčení a poté je přerušeno** --> pravděpodobně máte v Odorik.exe vybraný kodek, který máte zakázaný u své linky v už. rozhraní. [[https://​www.odorik.cz/​ucet/​nastaveni_volani.html?​nastaveni_podmenu=internet&​internet_podmenu=codec_settings|Zkontrolujte povolené kodeky v už. rozhraní u dané linky]].   * **nejde volat na žádná čísla, začne vytáčení a poté je přerušeno** --> pravděpodobně máte v Odorik.exe vybraný kodek, který máte zakázaný u své linky v už. rozhraní. [[https://​www.odorik.cz/​ucet/​nastaveni_volani.html?​nastaveni_podmenu=internet&​internet_podmenu=codec_settings|Zkontrolujte povolené kodeky v už. rozhraní u dané linky]].
 +  * **ve Windows 10 program hlásí chybu 45001** --> může nastat po aktualizaci,​ jděte do nastavení > soukromí > povolení přístupu k mikrofonu
  
 ===== Nevyhovuje Vám Odorik.exe? ===== ===== Nevyhovuje Vám Odorik.exe? =====
 
odoriktelefon-podrobne.1437733996.txt.gz · Poslední úprava: 2015/07/24 12:33 autor: misa