Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
pouzivani_pocitaceve_klavesnice_s_android_telefonem_nebo_notebookem [2013/12/15 19:57]
root [SMS z mobilu pohodlně na velké klávesnici všemi deseti]
pouzivani_pocitaceve_klavesnice_s_android_telefonem_nebo_notebookem [2015/05/18 13:25] (aktuální)
misa [SMS z mobilu pohodlně na velké klávesnici všemi deseti]
Řádek 5: Řádek 5:
  
 V dnešní době mají mobilní telefony a tablety a výkon a rozlišení jako stolní počítače. V dnešní době mají mobilní telefony a tablety a výkon a rozlišení jako stolní počítače.
-Jediné co může občas chybět lidemzvyklým na práci s počítačem je pořádná klávesnice. +Jedinéco může občas chybět lidem zvyklým na práci s počítačemje pořádná klávesnice. 
-Překvapivě jednodušelze ale s Vaším android telefonem nebo tabletem použít klávesnici od počítače.+Překvapivě jednoduše lze ale s Vaším android telefonem nebo tabletem použít klávesnici od počítače.
  
   - Nainstalujte si z google play marketu aplikaci [[https://​play.google.com/​store/​apps/​details?​id=com.volosyukivan|WiFi Keyboard]]   - Nainstalujte si z google play marketu aplikaci [[https://​play.google.com/​store/​apps/​details?​id=com.volosyukivan|WiFi Keyboard]]
   - V menu "​nastavení"​->​ "jazyk a zadávání"​ povolte WiFiKeyboard .   - V menu "​nastavení"​->​ "jazyk a zadávání"​ povolte WiFiKeyboard .
-  -  Ve Vašem webovém prohlížeči běžte na adresu http://​192.168.0.100:​7777 , kde 192.168.0.100 je ip adresa vaše androidu v lokální wifi síti - u Vás bude jiná. Kromě samotného psaní je též možné používat copy pasta mezi androidem počítačem.+  - Ve Vašem webovém prohlížeči běžte na adresu http://​192.168.0.100:​7777,​ kde 192.168.0.100 je ip adresa vaše androidu v lokální wifi síti - u Vás bude jiná. Kromě samotného psaní je též možné používat copy pasta mezi androidem počítačem.
  
-Podle potřeby můžete používání "​velké klávesnice"​ na android snadno zapínat a vypínat bez opuštění aplikace ​které chcete psát.+Podle potřeby můžete používání "​velké klávesnice"​ na android snadno zapínat a vypínat bez opuštění aplikace, ve které chcete psát.
  
  
 
pouzivani_pocitaceve_klavesnice_s_android_telefonem_nebo_notebookem.txt · Poslední úprava: 2015/05/18 13:25 autor: misa