Differences

This shows you the differences between two versions of the page.

Link to this comparison view

Both sides previous revisionPrevious revision
Last revisionBoth sides next revision
prace [2014/02/08 11:10] rootprace [2014/10/29 15:55] misa
Line 49: Line 49:
     Jestliže nemáte problémy z pracovní morálkou můžete pracovat z domu.      Jestliže nemáte problémy z pracovní morálkou můžete pracovat z domu.
 </code> </code>
-====== Psaní návodů a jazyková korekce - PROSÍM JIŽ SE NEHLASTE, PŘIHLÁSILO SE VELKÉ MNOŽSTVÍ ZÁJEMCŮ======
-Hledáme brigádníka, který by byl schopen projít veškeré texty našich stránek a provést jazykovou korekturu.
-Je nutné být nadaný nejen jazykově, ale též chápat význam po technické stránce. Znalosti a zájem o technické záležitosti ze světa počítačů, telefonů i Linuxu jsou tedy vítány. Jazyková korektnost rozhodně nesmí být na úkor srozumitelnosti typického uživatele nebo stručnosti.
-Jedná se o texty na http://www.odorik.cz http://www.odorik.cz/w http://www.odorik.cz/ucet (tedy po přihlášení)
-A dále texty na http://wiki.4smart.cz
-Zásady pro psaní takových článků, které ctíme, jsem shrnul v následujícím článku http://wiki.4smart.cz/doku.php?id=jak_psat_wiki_clanky
-Úkol spočívá v opravách, vylepšování a doplňovaní již existujících textů. Následně také napsání několika nových návodů a textů.
-Před psaním nového textu je vždy nutné zjistit nejjednodušší možnou a dobře zapamatovatelnou a zopakovatelnou možnost.
-Dobré bývá návody doplnit ilustračními obrázky, případně youtube filmečky.
-Nemusí to být plně profesionální, musí to však výrazně pomoci typickému zákazníkovi (typický zákazník není technicky příliš zdatný) se v problematice orientovat...
-**Jak nás kontaktovat?**  Zkuste prosím najít alespoň dva nějaké nedostatky na našich stránkách a popsat jak by jste to navrhovali lépe. Dále popište svoje zkušenosti s podobnou prací. Napište též kontakt na sebe včetně telefonu. Pokud budete posílat životopis (není nezbytně nutné) pošlete jej jako pdf ne jako dokument ve wordu.
-====== Přijmeme asistentku/asistenta  - POZICE JE JIŽ OBSAZENA ======
-Název firmy: miniTEL s.r.o.\\
-IČ: 27718808\\
-Kontaktni osoba: Petr Soukup\\
-email: kontakt[zavináč]odorik.cz\\
-Pracovní úvazek plný\\
-Požadovaná praxe: není požadována\\
-Mzda 12 000 - 20 000 Kč\\
-Datum nástupu: ihned\\
-Zaměstnanec může být i cizinec (musí znát dobře alespoň jeden cizí jazyk, např. ruštinu, musí ale dobře znát i češtinu)
-Místo vhodné pro absolventy, i osoby s mírným zdravotním postižením.\\
-Souhlasíme se zveřejněním.\\
-Před kontaktem si prosím přečtěte a vypracujte úkoly na http://www.odorik.cz/w/prace . Tam je též doporučený způsob kontaktu.\\
-Místo práce: Brno - centrum\\
-====== Předpokládaná náplň práce ======
-Odpovídání lidem na dotazy, emailem, telefonicky i na internetovém fóru. Podílení se na průzkumů trhu a zjišťování názorů zákazníků. Práce též může obnášet psaní návodů a instrukcí.  Dále by zde mohla být práce jako kontrolování nákupních a prodejních cen apod. V menší míře to bude též vyřizování administrativy (vyplňování, tisknutí a skenování  smluv a jiných formalit), nebo podobné provozní záležitosti.
-====== Kladně hodnocené dovednosti v bodech ======
-  * schopnost psát všemi deseti prsty, nebo i jinak ale velmi rychle
-  * ovládání českého pravopisu
-  * znalost cizího jazyka (nejlépe angličtiny nebo ruštiny, němčina není potřeba), další jazyky jsou také vítané
-  * umět pracovat s MS Word, Excel nebo ještě lépe s OpenOffice nebo LibreOffice
-  * přístup k práci: pracuji hlavně protože mě to baví a abych se něco nového naučila
-  * přístup k práci: přemýšlím jak věci udělat lépe nebo rychleji
-Přestože se jedná převážně o práci s lidmi, je nutné mít alespoň částečně technické myšlení. Práce může obnášet úkoly jako nastavit mobilní telefon podle návodu, použít nějaký nový program dle návodu apod.  Pokud většinu věcí a návodů na stránkách odorik.cz chápete, je to dobré.
-======= Co nabízíme =======
-Zajímavou, jedinečnou a přitom velmi rozmanitou práci s lidmi. Zákazníci jsou velmi různorodí a většinou i příjemní a vděční za pozornost. Na rozdíl od velké firmy máte možnost něco přímo změnit a ovlivnit. Volná pracovní doba, možnost občas pracovat z domu. Běžné místo výkonu práce je nedaleko Mendlova náměstí. Můžete tak být součástí zajímavého a rozvíjejícího se projektu.
-====== Jak začít ? ======
-** Prosím zkuste splnit naše úkoly. Bohužel není v našich silách odpovídat všem co pošlou jen samotný životopis bez jediného splněného úkolu.**
-**Úkol 1:**
-//Část A)// Zaregistrujete se jako zákazník na Odorik.cz a zkusíte využít alespoň některé nabízené možnosti. K testování automaticky dostanete 10 Kč kreditu na vyzkoušení, pokud to nebude stačit, můžete si dobít platbou v hotovosti 100 Kč na poště pomocí čárového kódu - částka Vám bude u pohovoru vrácena včetně 10 Kč poplatku. (pokud  nebudete na pohovor vybrána, pošleme Vám peníze zpět na účet)
-//Část B)//
-Zapisujte si vše co se vám zdá nedokonalé a zbytečně složité nebo též dobré. Budeme se ptát na Vaše názory a jak tomu rozumíte u pohovoru (poznámky si můžete vzít s sebou).
-**Úkol 2 :**
-Co je to OpenOffice a LibreOffice?
-**Úkol 3 :** Najděte alespoň 5 překlepů, hrubek nebo nepřesných či matoucích vyjádření na našich stránkách a rozmyslete si jak to napsat správně nebo lépe.
-**Úkol 4 :** Navrhněte nějaký způsob, jak by se dali získat noví zákazníci. Kdo by mohl být zákazník?
-**Úkol 5 :** Jaké známky jste měla z matematiky a z jaké z češtiny (je-li to váš rodný jazyk) ?
-**Úkol 6 :** Pošlete životopis jako pdf dokument. (ne jako dokument wordu)
-**Úkol 7 :** Zavolejte v rámci sítě Odorik.cz na číslo *300100 a domluvte si termín pohovoru.
-//** Úkoly prosím pošlete emailem na dresu kontakt[zav!náč]minitel.cz **//

prace.txt · Last modified: 2014/10/29 15:55 (external edit)