Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
prenositelnost_cisel [2016/05/22 10:19]
root [Přenos čísel od jiného operátora k Odorik.cz]
prenositelnost_cisel [2019/01/05 15:57]
root [Přenos čísel od jiného operátora k Odorik.cz]
Řádek 2: Řádek 2:
 ===== Přenos čísel od jiného operátora k Odorik.cz ===== ===== Přenos čísel od jiného operátora k Odorik.cz =====
  
-Postup je jiný pro [[geograficka_a_nomadicka_telefonni_cisla#​prenos_telefonniho_cisla_od_odorikcz_k_jinemu_operatorovi|geografická čísla a osmistovky]] a jiný pro [[eshop:​sim_nano#​preneseni_mobilniho_cisla_od_jineho_operatora|mobilní čísla]].+Postup je jiný pro [[geograficka_a_nomadicka_telefonni_cisla#​prenos_pevnych_cisel|geografická čísla a osmistovky]] a jiný pro [[eshop:​sim_nano#​preneseni_mobilniho_cisla_od_jineho_operatora|mobilní čísla]].
  
 ===== Přenos čísla od Odorik.cz jinam ===== ===== Přenos čísla od Odorik.cz jinam =====
Řádek 8: Řádek 8:
 Pokud přenášíte **pevné číslo nebo osmistovku**,​ kontaktujte nejdříve nového operátora, který vás bude o podrobnostech informovat.\\ Pokud přenášíte **pevné číslo nebo osmistovku**,​ kontaktujte nejdříve nového operátora, který vás bude o podrobnostech informovat.\\
 \\ \\
-Pro přenos **mobilního čísla** budete od nás potřebovat tzv. **[[cvop|ČVOP]]** kód. O ČVOP kód požádejte ​emailem zaslaným na kontakt@odorik.cz. ČVOP Vám bude zaslán SMS na číslo, o jehož přenos žádáte, nejpozději následující pracovní den s platností ode dne vystavení.+Pro přenos **mobilního čísla** budete od nás potřebovat tzv. **[[cvop|ČVOP]]** kód. O ČVOP kód požádejte ​přes kontaktní formulář po přihlášení do systému. ČVOP Vám bude zaslán SMS na číslo, o jehož přenos žádáte, nejpozději následující pracovní den s platností ode dne vystavení.
  
-U služeb Odorik.cz nejsou žádné výpovědní lhůty, žádné poplatky za ukončení služeb nebo přenos čísla k jinému operátorovi si neúčtujeme.+U služeb Odorik.cz nejsou žádné výpovědní lhůty. Žádné poplatky za ukončení služeb nebo přenos čísla k jinému operátorovi si neúčtujeme.
 
prenositelnost_cisel.txt · Poslední úprava: 2019/01/05 15:57 autor: root