Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
prenositelnost_cisel [2018/03/29 08:24]
root [Přenos čísla od Odorik.cz jinam]
prenositelnost_cisel [2019/01/05 15:57] (aktuální)
root [Přenos čísel od jiného operátora k Odorik.cz]
Řádek 2: Řádek 2:
 ===== Přenos čísel od jiného operátora k Odorik.cz ===== ===== Přenos čísel od jiného operátora k Odorik.cz =====
  
-Postup je jiný pro [[geograficka_a_nomadicka_telefonni_cisla#​prenos_telefonniho_cisla_od_odorikcz_k_jinemu_operatorovi|geografická čísla a osmistovky]] a jiný pro [[eshop:​sim_nano#​preneseni_mobilniho_cisla_od_jineho_operatora|mobilní čísla]].+Postup je jiný pro [[geograficka_a_nomadicka_telefonni_cisla#​prenos_pevnych_cisel|geografická čísla a osmistovky]] a jiný pro [[eshop:​sim_nano#​preneseni_mobilniho_cisla_od_jineho_operatora|mobilní čísla]].
  
 ===== Přenos čísla od Odorik.cz jinam ===== ===== Přenos čísla od Odorik.cz jinam =====
Řádek 10: Řádek 10:
 Pro přenos **mobilního čísla** budete od nás potřebovat tzv. **[[cvop|ČVOP]]** kód. O ČVOP kód požádejte přes kontaktní formulář po přihlášení do systému. ČVOP Vám bude zaslán SMS na číslo, o jehož přenos žádáte, nejpozději následující pracovní den s platností ode dne vystavení. Pro přenos **mobilního čísla** budete od nás potřebovat tzv. **[[cvop|ČVOP]]** kód. O ČVOP kód požádejte přes kontaktní formulář po přihlášení do systému. ČVOP Vám bude zaslán SMS na číslo, o jehož přenos žádáte, nejpozději následující pracovní den s platností ode dne vystavení.
  
-U služeb Odorik.cz nejsou žádné výpovědní lhůty, žádné poplatky za ukončení služeb nebo přenos čísla k jinému operátorovi si neúčtujeme.+U služeb Odorik.cz nejsou žádné výpovědní lhůty. Žádné poplatky za ukončení služeb nebo přenos čísla k jinému operátorovi si neúčtujeme.
 
prenositelnost_cisel.1522304675.txt.gz · Poslední úprava: 2018/03/29 08:24 autor: root