Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Poslední revize Obě strany příští revize
skype_jmena_odorik [2014/08/19 12:04]
petra
skype_jmena_odorik [2015/01/20 10:03]
petra
Řádek 7: Řádek 7:
   * Pokud jsou potíže s kvalitou můžete vždy zkusit druhou možnost. Pro kvalitní volání ze skypu je vždy dobré mít sluchátka s mikrofonem nebo alespoň mluvit přímo do mikrofonu.   * Pokud jsou potíže s kvalitou můžete vždy zkusit druhou možnost. Pro kvalitní volání ze skypu je vždy dobré mít sluchátka s mikrofonem nebo alespoň mluvit přímo do mikrofonu.
   * pokud Vám nefunguje volání ani přes jeden z uvedených kontaktů, zkuste další z našich skype jmen. Zavolejte odorik.cz2, odorik.cz3, odorik.cz4 nebo odorik_test   * pokud Vám nefunguje volání ani přes jeden z uvedených kontaktů, zkuste další z našich skype jmen. Zavolejte odorik.cz2, odorik.cz3, odorik.cz4 nebo odorik_test
-  * kontakt odorik.cz, odorik.cz2, odorik.cz3, odorik.cz4 - bude použit kodek **alaw** nebo-li **g711** 
-  * kontakt odorik9 - bude použit kodek **g729** (vhodný pro volání z méně kvalitního připojení např. přes mobilní data) 
   * kontakt odorik_test - bude použit interní kodek Skypu (pravděpodobně verze **ilbc**)   * kontakt odorik_test - bude použit interní kodek Skypu (pravděpodobně verze **ilbc**)
   * při volání přes kontakt odorik_test budete vždy vyzváni k zadání PINu (přestože máte své skype jméno uložené na Odoriku) a nelze volat přes chat   * při volání přes kontakt odorik_test budete vždy vyzváni k zadání PINu (přestože máte své skype jméno uložené na Odoriku) a nelze volat přes chat
 
skype_jmena_odorik.txt · Poslední úprava: 2015/03/16 12:03 autor: root