Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
sms_a_diakritika [2014/12/25 20:19]
root [Proč se vyhnout posílání SMS s diakritikou?]
sms_a_diakritika [2018/09/03 16:53]
root [Proč se vyhnout posílání SMS s diakritikou?]
Řádek 3: Řádek 3:
 Naproti tomu, pokud odesíláte SMS bez háčků a čárek, může být v jedné SMS zprávě až 160 znaků. Naproti tomu, pokud odesíláte SMS bez háčků a čárek, může být v jedné SMS zprávě až 160 znaků.
  
-Posílání delších SMS s diakritikou se tak může výrazně prodražit, protože dojde k automatickému rozdělení na více SMS zpráv, které se opět u příjemce sloučí do jedné. Chcete-li ušetřit, je třeba odesílat SMS bez diakritiky, což lze učinit velmi jednoduše pouhým nastavením.+Posílání delších SMS s diakritikou se tak může výrazně prodražit, protože dojde k automatickému rozdělení na více SMS zpráv, které se opět u příjemce sloučí do jedné. Chcete-li ušetřit, je třeba odesílat SMS bez diakritiky, což lze učinit velmi jednoduše pouhým nastavením. Posílání bez diakritiky je též spolehlivější.
  
  
-===== Jak se vyhnout posílání SMS zpráv s diakritiku? ===== +===== Jak se vyhnout posílání SMS zpráv s diakritikou? ===== 
-Nastavte si, aby mobilní telefon před odesláním diakritiku z SMS odstranil. Psát pak můžete, jak je pohodlné, ​ale ed odesláním se provede úprava.+Nastavte si, aby mobilní telefon před odesláním diakritiku z SMS odstranil. Psát pak můžete, jak je pohodlné, ​odstranění se provede až i odesílání.
  
 {{ :​zmensit_sms_zpravu.png|}} {{ :​zmensit_sms_zpravu.png|}}
 
sms_a_diakritika.txt · Poslední úprava: 2018/09/03 16:53 autor: root