Toto je starší verze dokumentu!


Telefonování z budek na mobilní telefony

Telefonování z budek na mobilní telefony je ve věznicích drahé. Vězni jsou v současné době nejčastějšími uživateli telefonních budek, které v Česku provozuje společnost 02 Czech Republic (dříve Telefónica). Volají z nich pravidelně, přestože je volání na mobil stojí 15 korun za minutu. Jinou legální možnost, jak zavolat svým blízkým, totiž nemají.
S námi snížíte cenu volání a tak budete moci déle komunikovat se svými blízkými. Volání pro Vás bude 3x levnější pouze za jednorázový poplatek 20 kč.

  • Jak to udělat?

Zaregistrujte si účet u nás na webovém portálu: https://www.odorik.cz/registrace/

  • Navyšte si kredit, třeba na minimální částku 100 Kč. Pokyny k platbě jsou na našich stránkách: http://www.odorik.cz.
  • Pořiďte si virtuální číslo pevné linky za jednorázový poplatek 20 Kč. Kompoletní návod jak si přidělit geografické telefonní číslo naleznete níže v odkazu: přidělit číslo
  • Nastavte přesměrování pevné linky na svůj mobilní telefon. Nastavení lze provést v samoobsluze účtu.

K čemu potřebujete číslo pevné linky? Z automatu zavoláte na číslo pevné linky a tento hovor bude automaticky přesměrován na mobilní telefon. Budete tak volat na mobil za zhruba třetinovou cenu ve srovnání s voláním přímo na mobilní telefon. Způsob volání a cena hovoru zůstává stejná pro volajícího, rozdíl uvidíte v delce hovoru za tu samu cenu. Stále pro volajícího je potřeba pořídit telefonní kartu O2.

Cena 1 impulzu je 15 Kč včetně DPH. Délka imlpulzu je:

- do pevné sítě …….. 3 minuty

- Cena za přesměrování je 1,77Kč za 3 minuty

Celkově: (15+1,77)/3 = 5,59 Kč/minuta

Vždy je lepší mluvit v délce násobků 3 minut (3,6,9… minut), protože při předčasném ukončení hovoru se cena u O2 nemění.

 
volani_z_vazby.1490118291.txt.gz · Poslední úprava: 2017/03/21 18:44 autor: misa