Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
volani_z_vazby [2017/03/21 18:44]
misa
volani_z_vazby [2017/03/21 18:48] (aktuální)
misa
Řádek 1: Řádek 1:
 ====== Telefonování z budek na mobilní telefony ​ ====== ====== Telefonování z budek na mobilní telefony ​ ======
  
-Telefonování z budek na mobilní telefony je ve věznicích drahé. Vězni jsou v současné době nejčastějšími uživateli telefonních budek, které v Česku provozuje společnost ​02 Czech Republic (dříve Telefónica). Volají z nich pravidelně,​ přestože je volání na mobil stojí **15 korun** za minutu. Jinou legální možnost, jak zavolat svým blízkým, totiž nemají.\\+Telefonování z budek na mobilní telefony je ve věznicích drahé. Vězni jsou v současné době nejčastějšími uživateli telefonních budek, které v Česku provozuje společnost ​O2 Czech Republic (dříve Telefónica). Volají z nich pravidelně,​ přestože je volání na mobil stojí **15 korun** za minutu. Jinou legální možnost, jak zavolat svým blízkým, totiž nemají.\\
 S námi snížíte cenu volání a tak budete moci déle komunikovat se svými blízkými. Volání pro Vás bude 3x levnější pouze za jednorázový poplatek 20 kč. S námi snížíte cenu volání a tak budete moci déle komunikovat se svými blízkými. Volání pro Vás bude 3x levnější pouze za jednorázový poplatek 20 kč.
  
Řádek 11: Řádek 11:
   * Navyšte si kredit, třeba na minimální částku 100 Kč. Pokyny k platbě jsou na našich stránkách:​ [[http://​www.odorik.cz]].   * Navyšte si kredit, třeba na minimální částku 100 Kč. Pokyny k platbě jsou na našich stránkách:​ [[http://​www.odorik.cz]].
  
-  * Pořiďte si virtuální číslo pevné linky za jednorázový poplatek 20 Kč. Kompoletní ​návod jak si přidělit geografické telefonní číslo naleznete níže v odkazu: [[http://​www.odorik.cz/​w/​prideleni_cisla|přidělit číslo]] ​+  * Pořiďte si virtuální číslo pevné linky za jednorázový poplatek 20 Kč. Kompletní ​návodjak si přidělit geografické telefonní číslonaleznete níže v odkazu: [[http://​www.odorik.cz/​w/​prideleni_cisla|přidělit číslo]] ​
  
   * Nastavte přesměrování pevné linky na svůj mobilní telefon. Nastavení lze provést v samoobsluze účtu.   * Nastavte přesměrování pevné linky na svůj mobilní telefon. Nastavení lze provést v samoobsluze účtu.
  
-K čemu potřebujete číslo pevné linky? Z automatu zavoláte na číslo pevné linky a tento hovor bude automaticky přesměrován na mobilní telefon. Budete tak volat na mobil za zhruba třetinovou cenu ve srovnání s voláním přímo na mobilní telefon. Způsob volání a cena hovoru zůstává stejná pro volajícího,​ rozdíl uvidíte v delce hovoru za tu samu cenu. Stále ​pro volajícího ​je potřeba pořídit telefonní kartu O2.+K čemu potřebujete číslo pevné linky? Z automatu zavoláte na číslo pevné linky a tento hovor bude automaticky přesměrován na mobilní telefon. Budete tak volat na mobil za zhruba třetinovou cenu ve srovnání s voláním přímo na mobilní telefon. Způsob volání a cena hovoru zůstává stejná pro volajícího,​ rozdíl uvidíte v délce ​hovoru za tu samou cenu. Stále je potřeba ​pro volajícího ​pořídit telefonní kartu O2.
  
-Cena 1 impulzu je 15 Kč včetně DPH. Délka ​imlpulzu ​je: +Cena 1 impulzu je 15 Kč včetně DPH. Délka ​impulzu ​je: 
  
 **- do pevné sítě ........ 3 minuty** ​ **- do pevné sítě ........ 3 minuty** ​
 
volani_z_vazby.txt · Poslední úprava: 2017/03/21 18:48 autor: misa