Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
vyhody_a_nevyhody_vlastni_pobockove_ustredny_asterisk [2017/04/28 19:41]
root [Výhody]
vyhody_a_nevyhody_vlastni_pobockove_ustredny_asterisk [2017/05/09 14:12]
root [Kombinované řešení]
Řádek 8: Řádek 8:
  
   * Bohatší možnosti nastavení a přizpůsobení konkrétním potřebám zákazníka,​ pokud si vyberete schopného dodavatele řešení, máte otevřeny do budoucnosti velké možnosti pro další vylepšování podle potřeb   * Bohatší možnosti nastavení a přizpůsobení konkrétním potřebám zákazníka,​ pokud si vyberete schopného dodavatele řešení, máte otevřeny do budoucnosti velké možnosti pro další vylepšování podle potřeb
-  * Možnost výběru mezi opensource řešením (např. http://​www.freepbx.org/​ ) a proprietárním řešením (např. http://​www.joyce.cz/​kategorie-0404-voip-ustredny/​ )+  * Možnost výběru mezi opensource řešením (např. http://​www.freepbx.org/ ​ - [[:​freepbx:​freepbx|návod pro Odorik]]) a proprietárním řešením (např. http://​www.joyce.cz/​kategorie-0404-voip-ustredny/​ )
   * Možnost ukládat výpisy hovorů a monitorovat hovory na svém vlastním hardware   * Možnost ukládat výpisy hovorů a monitorovat hovory na svém vlastním hardware
   * V případě lokálního hovoru není třeba funkční připojení k internetu (pokud je ústředna fyzicky u Vás)   * V případě lokálního hovoru není třeba funkční připojení k internetu (pokud je ústředna fyzicky u Vás)
Řádek 77: Řádek 77:
 Konfigurace Asterisku zůstane jednoduchá a asterisk může běžet na neveřejné adrese např. na 4smart.cz, čímž dosáhnete bezpečnost řešení a nízké náklady na údržbu. Konfigurace Asterisku zůstane jednoduchá a asterisk může běžet na neveřejné adrese např. na 4smart.cz, čímž dosáhnete bezpečnost řešení a nízké náklady na údržbu.
  
-Ukázková velmi jednoduchá aplikace pro realitní kancelář.+Ukázková velmi jednoduchá aplikace pro realitní kancelář. Aplikace si vyžádá číslo nemovitosti,​ přečte o ní informace a poté pošle SMS prodávajícímu,​ případně může hovor přepojit.
  
 <code ruby> <code ruby>
 
vyhody_a_nevyhody_vlastni_pobockove_ustredny_asterisk.txt · Poslední úprava: 2017/05/09 14:12 autor: root