Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
csipsimple_for_android [2018/10/16 18:03]
root [Při záhadných potížích použijte nestandardní porty]
csipsimple_for_android [2019/08/21 17:02]
root [Instalace a nastavení]
Řádek 15: Řádek 15:
  
 ====== Instalace a nastavení ====== ====== Instalace a nastavení ======
- +<del> 
-Program lze stáhnout z [[https://​play.google.com/​store/​apps/​details?​id=com.csipsimple|Google play marketu]].+Program lze stáhnout z [[https://​play.google.com/​store/​apps/​details?​id=com.csipsimple|Google play marketu]].</​del>​ Program je třeba stáhnout z alternativních zdrojů (apkpure, apknite, apkmirror, apkmonk) např. https://​apkpure.com/​csipsimple/​com.csipsimple a je třeba si povolit instalaci ze zdrojů třetích stran. Nebo též z odorik.cz, do mobilu zadejte adresu http://​www.odorik.cz/​m/​ a povolte instalaci ze zdrojů třetích stran.
  
  
Řádek 31: Řádek 31:
 Občas internetový provider nebo router kazí SIP pakety. Tomu se lze vyhnout změnou portu, na který se registrujete,​ ze standardního 5060 (nemusí se vyplňovat) na 6688 nebo 443. Občas internetový provider nebo router kazí SIP pakety. Tomu se lze vyhnout změnou portu, na který se registrujete,​ ze standardního 5060 (nemusí se vyplňovat) na 6688 nebo 443.
  
-U CSipSimple se to provede následovně:​ Ve výchozí obrazovce s číselníkem stiskněte menu a vyberte **ucty**, potom dlouhý stisk na **Odorik.cz** v menu vyberte '​**Vybrat pruvodce**'​ a zvolte **Advanced**. ​+U CSipSimple se to provede následovně:​ Ve výchozí obrazovce s číselníkem stiskněte menu a vyberte **ucty**, potom dlouhý stisk na **Odorik.cz** v menu vyberte '​**Vybrat pruvodce**' ​(aby byla vidět možnost "​Vybrat průvodce",​ může být nutné rolovat) ​a zvolte **Advanced**. ​
 Krátce stiskněte **Odorik.cz** a položku **Server** změňte z **sip.odorik.cz** na **sip.odorik.cz:​6688** nebo **sip.odorik.cz:​443** a dejte **Ulozit**. Krátce stiskněte **Odorik.cz** a položku **Server** změňte z **sip.odorik.cz** na **sip.odorik.cz:​6688** nebo **sip.odorik.cz:​443** a dejte **Ulozit**.
  
 
csipsimple_for_android.txt · Poslední úprava: 2019/08/21 17:02 autor: root