Grandstream HandyTone HT286 - JIŽ SE NEVYRÁBÍ

Telefonní adaptér poskytne 1 linku za velmi nízkou cenu. Pokud máte telefonní rozvody po bytě nebo domě a nějaké starší analogové telefony, je to volba pro Vás. Se zařízením máme zkušenosti od roku 2004, které bez podstatnějších změn vyrábí stále stejný výrobce Grandstream.

Vlastnosti:

  • Velmi nízká cena, zařízení se nepřehřívá a má zajímavý design.
  • Dioda vpředu, která zároveň slouží i jako tlačítko, indikuje stav linky. (telefon připojen na ústřednu, probíhá hovor apod.)
  • Nastavení jednoduché a přímočaré pomocí vlastních webových stránek, nebo poloautomaticky přímo ze stránek www.odorik.cz po přihlášení.
  • Stejně jako u jakékoli jiné telefonní linky je možné připojit více analogových telefonů paralelně. Pro hovor je možné použít libovolný telefon, pro příchozí hovory vyzvánějí všechny.


Společnost miniTEL s.r.o., která je dovozcem tohoto zařízení do České republiky, je zapojena do Rema Systému - kolektivního nakládání s odpady.
Do ceny tohoto zařízení je zahrnut recyklační poplatek. Pro více informací týkajících se odpadů navštivte http://www.odorik.cz/w/eshop:recyklace

Video - představení adaptéru Grandstream HandyTone HT286

Video - nastavení adaptéru Grandstream HandyTone HT286 pro volání přes libovolnou linku u Odorik.cz

 
eshop/grandstream_ht286_cz.txt · Last modified: 2015/05/19 11:50 (external edit)