Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
eshop:sim_nano [2019/01/27 11:03]
root [Roaming a přesměrování hovorů]
eshop:sim_nano [2019/01/29 18:20] (aktuální)
misa [Roaming a přesměrování hovorů]
Řádek 77: Řádek 77:
 Kromě běžného roamingu je možné si SIM kartu přesměrovat na nomadické nebo geografické číslo a pak si na internetu upravit, kde má číslo zvonit. Zvonit tak může rovnou třeba i na místním čísle v zahraničí ​ a to jen s příplatkem 0,59 Kč/min + internetová cena toho, kam číslo nasměrujete. Kromě běžného roamingu je možné si SIM kartu přesměrovat na nomadické nebo geografické číslo a pak si na internetu upravit, kde má číslo zvonit. Zvonit tak může rovnou třeba i na místním čísle v zahraničí ​ a to jen s příplatkem 0,59 Kč/min + internetová cena toho, kam číslo nasměrujete.
 [[http://​mobil.idnes.cz/​vse-co-jste-chteli-vedet-o-presmerovani-hovoru-fqx-|Přesměrování se dělá podle návodu]]. Nepřehledný a zbytečně složitý návod existuje i [[http://​www.t-mobile.cz/​web/​cz/​podpora/​nastaveni-sluzeb/​dalsi-sluzby/​nastaveni-presmerovani-hovoru|na stránkách T-mobile]]. ​ Čísla pro přesměrování doporučujeme zadávat vždy v národním formátu - do zahraničí stejně přesměrovat nelze. [[http://​mobil.idnes.cz/​vse-co-jste-chteli-vedet-o-presmerovani-hovoru-fqx-|Přesměrování se dělá podle návodu]]. Nepřehledný a zbytečně složitý návod existuje i [[http://​www.t-mobile.cz/​web/​cz/​podpora/​nastaveni-sluzeb/​dalsi-sluzby/​nastaveni-presmerovani-hovoru|na stránkách T-mobile]]. ​ Čísla pro přesměrování doporučujeme zadávat vždy v národním formátu - do zahraničí stejně přesměrovat nelze.
-**V zahraničí nepoužívejte podmíněné přesměrování protože hrozí, že vám bude naúčtován roamingový hovor hned dvakrát. Do dané země a zpět a zóna 2 a 3 jsou velmi drahé. Lze použít jen nepodmíněné přesměrování.**+**V zahraničí nepoužívejte podmíněné přesměrováníprotože hrozí, že vám bude naúčtován roamingový hovor hned dvakrát ​- do dané země a zpětzóny 2 a 3 jsou velmi drahé. Lze použít jen nepodmíněné přesměrování.**
  
 Pro **nepodmíněné přesměrování** (tedy vždy) stačí zadat <​html><​b>​**21*cislo_na_ktere_chci_presmerovat#</​b></​html>​. Pro **nepodmíněné přesměrování** (tedy vždy) stačí zadat <​html><​b>​**21*cislo_na_ktere_chci_presmerovat#</​b></​html>​.
 
eshop/sim_nano.txt · Poslední úprava: 2019/01/29 18:20 autor: misa