Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
hlaseni_problemu [2015/03/04 10:15]
root [Problém s konkrétním hovorem]
hlaseni_problemu [2015/05/15 18:12] (aktuální)
misa
Řádek 5: Řádek 5:
 ===== Problém s konkrétním hovorem ===== ===== Problém s konkrétním hovorem =====
  
-Nahlaste nám prosím přesné **id hovoru** o který se jedná. +Nahlaste nám prosím přesné **id hovoru**o který se jedná. 
-Vždy potřebujeme konkrétní případ (nejlépe 2 nebo 3), abychom mohli prozkoumat co přesně se s daným hovorem stalo, kdo zavěsil jako první, jaká byla SIP signalizace,​ statistiky zvukových paketů (RTP) a cestu, kterou hovor šel. Z id hovoru naši technici vyčtou hodně informací, které spolu s Vašim popisem ​nám umožní problém diagnostikovat.+Vždy potřebujeme konkrétní případ (nejlépe 2 nebo 3), abychom mohli prozkoumatco přesně se s daným hovorem stalo, kdo zavěsil jako první, jaká byla SIP signalizace,​ statistiky zvukových paketů (RTP) a cestu, kterou hovor šel. Z id hovoru naši technici vyčtou hodně informací, které ​nám spolu s Vašim popisem umožní problém diagnostikovat.
  
-{{:​id_hovoru.png|ilustrační obrázek}} +{{:​id_hovoru.png|Kde najdu Id hovoru ve výpise hovorů}}
- +
-{{:​id_hovoru.png|}}+
  
  
Řádek 16: Řádek 14:
 **Id hovoru** se zobrazí po přihlášení v menu "​výpis hovorů"​. Najeďte myší na sloupeček s délkou hovoru. Id problémových hovorů spolu s popisem problému můžete poslat na adresu kontakt[zavináč]odorik.cz . **Id hovoru** se zobrazí po přihlášení v menu "​výpis hovorů"​. Najeďte myší na sloupeček s délkou hovoru. Id problémových hovorů spolu s popisem problému můžete poslat na adresu kontakt[zavináč]odorik.cz .
  
-Pokud se problém vyskytne náhodně jen někdy, může být dobré ​ nám poskytnout i id hovorů, kde se problém nevyskytl, abychom mohli případy porovnat.+Pokud se problém vyskytne náhodně jen někdy, může být dobré nám poskytnout i id hovorů, kde se problém nevyskytl, abychom mohli případy porovnat.
  
-===== Podívejte se jestli je s ústřednou Odorik vše v pořádku =====+===== Podívejte sejestli je s ústřednou Odorik vše v pořádku =====
  
 http://​www.odorik.cz/​watchdog.html http://​www.odorik.cz/​watchdog.html
  
  
 
hlaseni_problemu.1425460533.txt.gz · Poslední úprava: 2015/03/04 10:15 autor: root