Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Poslední revize Obě strany příští revize
java_callback_aplikace [2013/11/03 19:13]
root
java_callback_aplikace [2015/05/18 12:12]
misa
Řádek 1: Řádek 1:
 ====== Java Callback aplikace ====== ====== Java Callback aplikace ======
  
-  * Funguje na všech telefonech Nokia (kromě telefonů s Windows) i na jiných často starších a levnějších telefonech jiných značek ​co podporují ​javu. U telefonů Nokia lze vždy obě volaná čísla vybrat pohodlně z kontaktů uložených v telefonu. +  * Funguje na všech telefonech Nokia (kromě telefonů s Windows) i na jiných často starších a levnějších telefonech jiných značek ​podporujíCH ​javu. U telefonů Nokia lze vždy obě volaná čísla vybrat pohodlně z kontaktů uložených v telefonu. 
-  * Aplikace pomocí datového spojení předá naší ústředně informaci, která dvě telefonní čísla si přejete spojit. Vyžaduje tedy datové spojení, nicméně množství přenesených dat je velmi nízké,a při účtování po 1K je vhodné použití např. i v roamingu v EU.+  * Aplikace pomocí datového spojení předá naší ústředně informaci, která dvě telefonní čísla si přejete spojit. Vyžaduje tedy datové spojení, nicméně množství přenesených dat je velmi nízké a při účtování po 1K je vhodné použití např. i v roamingu v EU.
   * Aplikace je obzvláště užitečná jako doplněk, pokud nejste v dosahu kvalitního 3G internetu, které by umožnilo přímo volání přes internet.   * Aplikace je obzvláště užitečná jako doplněk, pokud nejste v dosahu kvalitního 3G internetu, které by umožnilo přímo volání přes internet.
  
Řádek 13: Řádek 13:
 <​html>​ <​html>​
 <!-- <!--
-Jiná možnost je po přihlášení na svůj účet si nechat ​si poslat [[https://​www.odorik.cz/​ucet/​nastaveni_volani.html?​nastaveni_podmenu=callback&​callback_podmenu=java_mobile|speciální push sms]] s odkazem na Váš mobilní telefon.+Jiná možnost je po přihlášení na svůj účet si nechat poslat [[https://​www.odorik.cz/​ucet/​nastaveni_volani.html?​nastaveni_podmenu=callback&​callback_podmenu=java_mobile|speciální push sms]] s odkazem na Váš mobilní telefon.
 --> -->
 </​html>​ </​html>​
 
java_callback_aplikace.txt · Poslední úprava: 2015/12/15 16:45 autor: misa