Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
java_callback_aplikace [2015/05/18 12:12]
misa
java_callback_aplikace [2015/12/15 16:45] (aktuální)
misa
Řádek 1: Řádek 1:
 ====== Java Callback aplikace ====== ====== Java Callback aplikace ======
  
-  * Funguje na všech telefonech Nokia (kromě telefonů s Windows) i na jiných často starších a levnějších telefonech jiných značek ​podporujíCH ​javu. U telefonů Nokia lze vždy obě volaná čísla vybrat pohodlně z kontaktů uložených v telefonu. +  * Funguje na všech telefonech Nokia (kromě telefonů s Windows) i na jiných často starších a levnějších telefonech jiných značek ​podporujích ​javu. U telefonů Nokia lze vždy obě volaná čísla vybrat pohodlně z kontaktů uložených v telefonu. 
-  * Aplikace pomocí datového spojení předá naší ústředně informaci, která dvě telefonní čísla si přejete spojit. Vyžaduje tedy datové spojení, nicméně množství přenesených dat je velmi nízké a při účtování po 1K je vhodné použití např. i v roamingu v EU.+  * Aplikace pomocí datového spojení předá naší ústředně informaci, která dvě telefonní čísla si přejete spojit. Vyžaduje tedy datové spojení, nicméně množství přenesených dat je velmi nízké a při účtování po 1kB je vhodné použití např. i v roamingu v EU.
   * Aplikace je obzvláště užitečná jako doplněk, pokud nejste v dosahu kvalitního 3G internetu, které by umožnilo přímo volání přes internet.   * Aplikace je obzvláště užitečná jako doplněk, pokud nejste v dosahu kvalitního 3G internetu, které by umožnilo přímo volání přes internet.
  
 
java_callback_aplikace.txt · Poslední úprava: 2015/12/15 16:45 autor: misa