Pouze přehrát uvítací zprávu bez vzkazu

Tuto možnost zvolte, pokud chcete volajícímu oznámit, že jste například zaneprázdněni (jste na dovolené apod.) a ozvete se zpět. Volající tedy nebude mít možnost zanechat Vám vzkaz v hlasové schránce. Pokud chcete být informováni emailem o zmeškaném hovoru, vyplňte nejdříve emailovou adresu pro zmeškané hovory.

Do paralelního zvonění k dané lince přidejte *08550XX*cislo_linky*YY, kde XX je počet vteřin falešného zvonění a YY je číslo uvítací hlášky, která bude přehrána (máte 1-999 možností). V příkladu bude hovor 5 vteřin vyzvánět, poté bude přehrána hláška číslo 1.

Pokud chcete, aby se volajícímu uvítací hláška přehrála ihned bez vyzvánění, do paralelního vyzvánění zadejte *08550XX*cislo_linky*YY, kde za XX zadejte 00 stejně jako v příkladu níže.

Paralelní zvonění můžete nastavit jen tehdy, když máte na dané lince přidělené veřejné telefonní číslo (geografické nebo nomadické).Pokud jste vyplnili email pro zmeškané hovory, přijde Vám upozornění o vyslechnutí uvítací zprávy v tomto znění.


Máte-li zájem odlišit volajícího z mobilního čísla, aby mu byla přečtena uvítací hláška a hovor byl zavěšen, vyplňte do paralelního zvonění *08551XX*cislo_linky*YY, kde XX je počet vteřin falešného zvonění a YY je číslo uvítací hlášky. V příkladu níže je vidět, že volající z mobilního čísla bude ihned spojen, bude přečtena hláška číslo 23 a hovor bude poté ukončen. Volající nebude mít možnost zanechat vzkaz. Tento způsob je vhodný zejména pro majitele například zelené linky, kdy je volání z mobilního čísla drahé. Máte tedy poté možnost nastavit si tímto způsobem paralelní vyzvánění, nezapomeňte si vyplnit email pro zmeškané hovory na dané lince. Poté tedy máte možnost vyřídit daný hovor jiným levnějším způsobem, že volajícímu zavoláte zpět.

 
uvitaci_hlaska_bez_vzkazu.txt · Last modified: 2016/01/28 21:17 (external edit)