Command disabled: backlink
 

Zelené linky - osmistovky - bezplatná čísla pro volajícího

  • linka bezplatná pro volajícího
  • příchozí hovory jsou účtovány Vám, 4,20 Kč/min volání z mobilního telefonu, 0,66/0,33 Kč/min ve špičce/mimo špičku z pevné linky (vč. DPH). Účtování 1+1.
  • cena ročního paušálu je 3490 Kč nebo 1960 Kč vč. DPH. Rozdíl v ceně je způsoben definicí Českého telekomunikačního úřadu. Některá čísla mají podle něj zvláštní ekonomickou hodnotou, a proto jsou za ně vyšší poplatky.
  • zdarma lze nastavit paralelní vyzvánění na libovolný počet telefonů, např. na mobil, skype. Toto nastavení si můžete velmi snadno měnit.
  • pokud si hovor necháte přesměrovat na mobil (je třeba navíc platit ještě cenu hovoru na mobil podle aktuálního ceníku), uvidíte telefonní číslo původního volajícího. V případě zmeškání nebo komplikací mu tak bez potíží můžete zavolat zpět. Pokud to Váš mobil podporuje (většina telefonů Nokia ano, Android a Iphone telefony tak, jak je dodávají výrobci, ne), tak uvidíte během vyzvánění i příznak přesměrování, podle kterého poznáte, že jde hovor přes číslo 800.
  • na číslo lze volat z libovolného místa v ČR, ze zahraničí nemusí být číslo dostupné a nepřináší volajícímu žádnou úsporu

Pro zelené linky, stejně jako pro všechna námi nabízená jiná čísla, platí bohaté možnosti přepojování hovorů a nastavení paralelního vyzvánění. Lze použít i volby speciálně pro zelené linky, jako je například přečtení hlášky volajícím z mobilních telefonů, zablokování volání ze skrytých čísel atd. Pro podrobnosti nás kontaktujte nebo využijte naše fórum.

Pokud investujete do reklamy, pořízení osmistovky se opravdu může vyplatit. Jednoduše zvýší účinnost reklamy, více váhajících lidí zavolá právě Vám.

Pro seznam dostupných linek a přidělení zelené linky pište na kment(zavinac)odorik.cz. Cena za přidělení je individuální a odvíjí se od atraktivity čísla.

Portace zelené linky

Provozujete již zelenou linku u jiného operátora a chtěli byste ji provozovat u nás se stějně výhodnou cenou odchozích hovorů, jaká platí pro naše linky? Je to možné. Stáhněte si a vyplňte formulář.

Vyplněný formulář pošlete obyčejným dopisem (ne doporučeně) na adresu naší kanceláře :

Odorik.cz - miniTEL s.r.o.
Nové sady 603/39
Brno
602 00

 
zelena_linka.txt · Poslední úprava: 2016/04/25 17:18 autor: jkment