Předplacený internet Twist online - přednabito na 200 Kč - za 30 Kč po přihlášení na Odorik.cz

twist-online-obal.jpg

  • Jedná se o SIM od T-Mobile s přednabitým kreditem 200 Kč, tarif Twist Online.
  • Data jsou účtována podle přeneseného množství 1 MB = 0,40 Kč. Tedy 200 Kč znamená 500 MB dat. SIM neumožňuje odeslání SMS nebo příjem hovorů, ale příjem SMS funguje.
  • Máte možnost získat dalších 100 Kč jako bonusový kredit za dobití kreditu 300 Kč a více do dvou měsíců od aktivace SIM. V tom případě by tedy celkový kredit byl 200+300+100=600 Kč = 1.5 GB. Tedy za cenu 330 Kč získáte 1.5 GB na dobu necelých 14 měsíců. (dobití prodlouží expiraci o další rok)
  • Data fungují v celé EU za stejných podmínek.
  • SIM expiruje rok od aktivace nebo posledního dobití. Minimální dobití je 200 Kč a lze jej provést libovolným způsobem, který T-mobile umožňuje u svých předplacených karet. Výhodné především pro ty, jejichž předpokládaná roční datová spotřeba příliš nepřesahuje 600 MB.
  • Při prvním použití dat byste měli být přesměrováni na aktivační formulář (může chvíli trvat, až hodinu, napsat nějakou neznámou doménu), kde potvrdíte aktivaci. V případě, že chcete SIM použít v zařízení, které vám neumožní odkliknout podmínky (např. EET pokladna, alarm a podobně), můžete aktivaci provést i na stránkách T-mobile z jiného zařízení (preferovaný způsob, funguje ihned).
  • Pokud si objednáte více jak jeden kus se zasláním obyčejným dopisem (možné až 5 kusů), je možné, že papírovou obálku SIMkarty s příbalovým letákem pošleme jen jednou, abychom nepřekročili povolenou hmotnost dopisu. Pokud si tohle z nějakého důvodu nepřejete, je nutné to uvést do poznámky.
  • Aktuální spotřebu dat, výši kreditu a expiraci je možné po registraci a přihlášení sledovat na www.muj.t-mobile.cz . Pokud data používáte na tabletu nebo mobilu, můžete sledovat zbývající kredit i bez registrace.
  • Odorik.cz službu neprovozuje, jen prodává tyto SIM svým stávajícím zákazníkům za zvýhodněnou cenu, protože je to zajímavý doplněk k jeho službám.
  • Simkarty expirují 2.9.2025. Do té doby je nutné SIM aktivovat.

100 MB dat v 2. zóně roamingu za 30 Kč

Na SIM je též možné aktivovat roamingový balíček 100 MB za 199 Kč pro roamingovou zónu 2. Přednabitý kredit v tomto případě pokryje celou cenu balíčku. Takže máte 100 MB dat v Egyptě nebo Turecku jen za 30Kč. Balíček Internet Svět 1 platí v těchto zemích: Albánie, Americké Panenské ostrovy, Argentina, Austrálie, Bahrajn, Bělorusko, Bolívie, Bosna a Hercegovina, Brazílie, Černá Hora, Čína, Egypt, Faerské ostrovy, Filipíny, Hongkong, Chile, Izrael, Japonsko, Jihoafrická republika, Jižní Korea, Kanada, Katar, Kolumbie, Kosovo, Mexiko, Moldavsko, Monako, Panama, Peru, Portoriko, Rusko, Saúdská Arábie, Severní Makedonie, Singapur, Spojené arabské emiráty, Spojené státy americké, Srbsko, Švýcarsko, Thajsko, Tchaj-wan, Turecko, Ukrajina a Vietnam. Zdroj informací: https://www.t-mobile.cz/podnikatele-firmy/predplacene-sluzby-pro-zamestnance Data v roamingu fungují pomocí VPN, tedy budete mít českou ip adresu a nemělo by fungovat lokální blokování některých služeb jako třeba VoIP (Egypt, Čína, blízký východ). Pokud potřebujete více dat, tak si můžete před aktivací dobít 200 Kč a koupit si 250 MB, nebo si dobít 400 Kč a koupit si balík 500 MB. (100 Kč dostanete bonus).

===== Roční internet 12*2GB za 430 Kč ===== Na sim kartě lze aktivovat i roční datový balíček 12*2GB za cca 1399 Kč v akci za 699 Kč. (akce platí do konce dubna 2023 a je možné že se bude opakovat v létě nebo znovu přes Vánoce) Během akce stačí tak dobít jen 400 Kč, protože 100 Kč dostanete bonus a 200 Kč na SIM už je. Aktivaci balíčku lze provést pomocí aplikace v mobilu nebo na po přihlášení na webu T-mobile. Celkové náklady na roční internet tak jsou jen 400 + 30 Kč.

 
eshop/predplaceny_internet_karta.txt · Last modified: 2023/09/13 23:45 by root