Volejte pohodlně z telefonní budky

Přes veškeré pokroky moderní doby je většina minut, které projdou přes ústřednu Odorik.cz, provolána z telefonních budek O2.

Bohužel většina telefonních budek bylo ke konci roku 2019 v ČR zrušeno. Řádky níže už tedy moc neplatí.

Jaké jsou výhody?

  • Vytočit číslo z telefonní budky Vám zabere zhruba stejný čas, jako najít mobilní telefon v kabelce nebo batohu. Vše potřebné si totiž pamatujete! Přístupové číslo je 822 333 444, Váš PIN je Vaše mobilní číslo + 4 číslice, které jste si sami zvolili. Číslo, které chcete volat, máte uložené jako rychlý kontakt. Celé to tedy při troše cviku stihnete za méně než 10 vteřin.
  • Volání je výhodnější, než se na první pohled zdá. Proč? Protože účtujeme po vteřině! Zvláště u hovorů do zahraničí nebo na pevnou linku, nebo u delších, či naopak velmi krátkých hovorů je úspora značná.
  • Telefonní budka je Vaše poslední jistota. Každému se občas stane, že si zapomene mobilní telefon nebo se mu mobilní telefon vybije. Na telefonní budku se můžete vždy spolehnout, protože potřebujete jen dobitý kredit na Odorik.cz.
  • Telefonních automatů je více, než se zdá. Pohybujete-li se např. v centru nějakého města, pravděpodobně nejste od nejbližší budky vzdáleni více jak 5 minut chůze a každých 10 minut nějakou míjíte. Abyste zjistili, kde jsou veřejné telefonní automaty ve Vašem okolí, navštivte http://www.o2.cz/osobni/286484-mapa_pokryti_vta/ a najděte si na mapě místo, které Vás zajímá.
 
volani_z_telefonni_budky.txt · Last modified: 2020/03/25 16:41 (external edit)