Odorik callback - aplikace (nejen) pro zpětné volání na zařízeních s OS Android

Aplikace Odorik Callback umožňuje sestavit telefonní hovor mezi volaným a Vámi formou zpětného volání. Jednoduše zvolíte kontakt ve svém telefonu, se kterým si přejete hovořit, a aplikace zařídí, aby Vás Odorik spojil s volaným. Za příchozí hovor na Váš telefon neplatíte svému (GSM) operátorovi a díky tomu můžete výrazně ušetřit v poměru k ceně, kterou byste jinak platili za odchozí hovor u svého operátora. Hovor objednaný formou zpětného volání je na Odoriku realizován jako dva současně probíhající hovory a podle toho jej také účtujeme. Typicky jde vždy o složení hovorů:

  • Odorik.cz → Váš (GSM) operátor
  • Odorik.cz → Volaný

Průvodce nastavením aplikace

  • po nastavení již lze aplikaci použít

Integrace programu do telefonu

Chcete, aby Vám to nabídlo volání přes odorik, když si vyberete, že chcete volat nějaký kontakt? Bohužel neexistuje žádný spolehlivý způsob, který by fungoval na všech telefonech. Proto jsou ohledně integrace v menu dvě volby. Jsou to poslední dvě položky v menu nastavení, zkuste tedy, jestli změnou těchto nastavení se nebude aplikace chovat pro Vás vhodněji.

Řešením může být též používat jiný než výrobcem dodávaný program na vytáčení čísel. Např. ExDialer - ten umožní vybrat aplikaci, která provede vlastní „volání“.

Mohlo by Vás zajímat

Odkaz na forum

 
odorik_callback_pro_android.txt · Poslední úprava: 2015/09/21 14:27 autor: jkment