Telefonní čísla z více jak padesáti zemí na Odorik.cz

Máte dvě možnosti jak používat zahraniční čísla s Odorik.cz

Zprostředkování zahraničního čísla od Odorik.cz

Paušální poplatek za zprostředkování zahraničního čísla činí pro většinu vyspělých zemí činí cca 65 Kč/měsíc vč. DPH a platí se nejméně na 6 měsíců dopředu.

Ve srovnání s konkurencí nabízíme výrazně nižší cenu a velkou flexibilitu ve směrování hovorů bez jakýchkoli příplatků, plně pod kontrolou zákazníka.

Tuto službu používají stovky zákazníků (včetně firemních) bez jakýchkoli technických potíží na straně Odorik.cz

Pro obsloužení hovorů ze zahraničí můžete využít všech možností, které nabízí paralelní zvonění v kombinaci se speciálními čísly. Možné je též přesměrování na skype, na SIP URI a pod.

P.S. Více autoritářské země jako např. Saudská Arábie, Vietnam, část zemí Afriky toto neumožňují. Jinými slovy, ten, kdo by tohle zařídil, v oné zemi příliš riskuje, proto čísla obvykle nikdo neposkytuje a nebo hodně draze s tím, že mohou přestat fungovat (to ale nepíší). Obvykle jsou to právě ty země, do kterých je volání neúměrně drahé.

P.S.2 Pokud by byl zájem, mohli bychom zavést sdílená zahraniční čísla, která by mohlo sdílet více uživatelů podobně, jak nyní u nás existují sdílené osmistovky. Hovory by se směrovaly podle toho, kdo volá. Tato služba by mohla být plně zdarma bez měsíčních poplatků.

Nabídka z konkrétních zemí

Pro nabídku konkrétních čísel nebo z jiných zemí nám pošlete email. Ceny níže včetně DPH. Typicky se předplácí číslo na půl roku předem + jednorázový registrační poplatek stejný jako měsíční paušál za číslo. Podmínky se mohou v některých zemích časem zpřísňovat.

[ ukázat všechny ceny a požadavky ]

Slovensko < podmínky >

Rakousko < podmínky >

Polsko < podmínky >

Rumunsko < podmínky >

Bulharsko < podmínky >

Velká Británie < podmínky >

Itálie < podmínky >

Švédsko < podmínky >

Švýcarsko < podmínky >

Slovinsko < podmínky >

Německo < podmínky >

Maďarsko < podmínky >

USA < podmínky >

Francie < podmínky >

Chorvatsko < podmínky >

Portugalsko < podmínky >

Nizozemí < podmínky >

Shrnutí zemí, kde lze alespoň od jednoho operátora koupit číslo bez důkazů (účtů za služby, skenů občanských průkazů atd.): USA, Argentina, Austria, Brazil, Canada, Chile, Colombia, Denmark, Dominican Republic, El Salvador, Finland, Guatemala, Iceland, Israel, Kenya, Lithuania, Mexico, New Zealand, Nicaragua, Panama, Poland, Puerto Rico, Slovakia, Slovenia (čísla pouze firmám nikoliv soukromým osobám a je potřeba poslat název, tel. kontakt a adresu ze stejné oblasti odkud požadujete telefonní číslo), Sweden, United States, United Kingdom *(může se lišit podle typu čísla), Uganda. Země, kde jsou vyžadovány pouze jméno, adresa a kontakt bez zaslání jakýkoliv dokumentů jsou momentálně ještě Belgie, Řecko a Rumunsko. U Bulharských, Chorvatských a Italských čísel je potřeba doložit jméno, telefon, adresa z oblasti odkud číslo objednáváte, kopie ID nebo pasu.

https://www.didww.com/Knowledgebase/restrictions_post/ Ukrajinská VoIP čísla: https://www.datagroup.ua/ru/kiev/b2c/telefoniya/tradicijna-telefoniya

Pořídit si číslo přímo u zahraničního VoIP operátora a nasměrovat na Odorik.cz

Zahraniční číslo si můžete sehnat i sami u VoIP operátora v dané zemi. Nějaké tipy jsou zde http://www.telefonujeme.cz/viewtopic.php?t=8025. Podmínky, měsíční platby či případnou expiraci kreditů a pod si pak musíte hlídat sami. Číslo pak můžete poslat na uri odoriku (např. 910110006@sip.odorik.cz) a využít tak veškeré flexibility Odoriku pro směrování hovorů. Pokud zahraniční operátor neumí poslat hovor na uri, ale jen předpokládá přímou registraci SIP telefonu, také to není problém. SIP registrační údaje zadáte u nás na webu, v menu “návody a nastavení” → “Vlastní tel. číslo”→“Vlastní telefonní číslo od jiného operátora”.

Seznam zahraničních operátorů poskytující místní čísla:

SIP přihlašovací údaje, které obdržíte, zadáte na odorik v menu “průvodce nastavením” → “Vlastní tel. číslo”→“Vlastní telefonní číslo od jiného operátora”. Získáte tak všechny možnosti odoričí ústředny, včetně paralelního vyzvánění.

Pro odchozí hovory přes Odorik můžete požádat o aktivaci CLIpu.

Další země: https://www.localphone.com/prices/incoming_numbers

Tématem se zabývá také naše fórum: http://forum.odorik.cz/viewtopic.php?f=14&t=1134&p=7763

 
zahranicni_telefonni_cisla.txt · Last modified: 2023/08/04 20:33 by jkment