Platba a doprava

Platba

Platba při zaslání poštou a prostřednictvím Zásilkovny

  • Platba za zboží probíhá prostřednictvím uživatelského účtu Odorik.cz. Pokud uživatelský účet Odorik.cz nemáte, je potřeba jej vytvořit ZDE.
  • Máte-li na Odorik.cz dostatečný kredit, bude z něj po telefonickém potvrzení objednávky zboží automaticky uhrazeno a Vy se již nemusíte o nic starat.
  • Pokud je Váš kredit na Odorik.cz nižší než celková částka za objednané zboží, je nutno kredit nejprve dobít jednou z nabízených platebních možností. Po dobití kreditu Vám bude potřebná částka stržena a zboží zasláno.
  • Pokud si na Odorik.cz předplatíte kredit, je automaticky vystaven zjednodušený daňový doklad na telekomunikační služby. Za kredit je kromě služeb si možné odebrat i zboží. V tom případě bude vystavený další doklad (nikoli daňový), který slouží jako záruční list. Jedná se principiálně o stejnou věc, jako když si za předplacený kredit mobilního telefonu koupíte např. SMS jízdenku na MHD v Praze. Využití předplaceného kreditu na Odorik.cz Vám umožní platit mnoha různými způsoby, jak jste již zvyklí. Tento způsob platby není vhodný pro větší firemní objednávky, kde doporučujeme platbu předem s využitím proformy.

Platba při osobním převzetí

Můžete zaplatit hotově při převzetí zboží na pobočce. Daňový doklad, který zároveň slouží i jako záruční list, je Vám vystaven na počkání.

Doprava

Možnosti dopravy zboží jsou následující:

  • Zboží si můžete osobně převzít na naší pobočce v Praze nebo Brně
  • SIM karty (do třech kusů) lze zaslat obyčejným dopisem za 20 Kč nebo doporučeným dopisem za 60 Kč (více než tři kusy nelze zaslat obyčejným dopisem)
  • Zboží bude odesláno Českou poštou - služba balík do ruky (poštovné a balné 110 Kč včetně DPH)
  • Zboží si můžete nechat zaslat pomocí služby zasilkovna.cz na některou z jejích poboček (viz zde http://www.zasilkovna.cz/kontakty-na-pobocky), kde si ho potom vyzvednete. V tomto případě je poštovné a balné 60 Kč. Tento způsob dopravy zatím nabízíme v testovacím režimu.

Pokud objednáváte jen jedno zařízení nebo drobnou položku jako rozdvojku, může být pro Vás výhodnější se poohlédnout, jestli danou věc neprodává i Váš oblíbený obchod poblíž Vašeho bydliště za podobnou cenu a bez poštovného.

Nastavení objednaných zařízení

Máte-li zájem, můžeme Vám na požádání zdarma nastavit objednané zařízení tak, aby správně fungovalo se všemi službami Odorik.cz.